EV Drivers’ Choice – GEVA nagrodzi najlepsze EV | MOTOFAKTOR

EV Drivers’ Choice - GEVA nagrodzi najlepsze EV

person Adrian Januszkiewicz 29/12/2022

Global EV Drivers’ Alliance (GEVA) zaprasza kierowców samochodów elektrycznych do głosowania na najlepsze EV w ramach konkursu EV Drivers’ Choice.

 

The EV Drivers’ Choice to międzynarodowa nagroda przyznawana przez jury składające się z ponad 220 tysięcy użytkowników pojazdów elektrycznych na świecie! Reprezentują oni 59 organizacji użytkowników samochodów elektrycznych z 34 krajów, które są zrzeszone w Global EV Drivers’ Alliance (GEVA).

W tegorocznej, a zarazem pierwszej edycji konkursu, zgromadzono ponad 120 modeli aut elektrycznych, na które można oddawać głosy za pośrednictwem strony internetowej. W przyszłym roku formuła ma zostać zmieniona – zagłosować będzie można jedynie na auta mające premierę w danym roku.

 

Celem konkursu jest wyłonienie jednego, najlepszego samochodu elektrycznego spośród wszystkich oferowanych na światowym rynku oraz wyróżnienie liderów w każdym kraju. Na podstawie głosowania ogłoszeni zostaną zwycięzcy rankingu oraz powstanie raport prezentujący najciekawsze opinie użytkowników na temat EV – mówi Ellen Hiep, przewodnicząca Komitetu Komunikacji GEVA oraz członek zarządu holenderskiego stowarzyszenia kierowców samochodów elektrycznych VER.

 

Proces głosowania jest prosty i trwa dosłownie minutę. Wymaga od każdego głosującego wejścia na stronę, wskazania wybranego przez siebie modelu, podania informacji o kraju swojego pochodzenia i krótkiego uzasadnienia wyboru. Głosować można do końca pierwszego kwartału przyszłego roku, tj. do 31 marca 2023 r. Wyniki konkursu mają zostać ogłoszone w drugim kwartale 2023 r.

 

Po zakończeniu głosowania przygotowany zostanie ranking oraz raport, podsumowujący głosy oddane globalnie oraz rankingi lokalne, prezentujące wyniki dla poszczególnych krajów. Przedstawimy w nim także pogłębione opinie użytkowników. Zwycięzcy z największą liczbą zdobytych głosów otrzymają wyróżnienie „EV Drivers’ Choice! GEVA Awards” – mówi Joel Levin, Dyrektor zarządzający Plug in America oraz Przewodniczący GEVA.

Global EV Drivers’ Alliance (GEVA) reprezentuje głos kierowców pojazdów elektrycznych na całym świecie i prowadzi aktywne działania na rzecz czystego transportu. Stowarzyszenie jest oddolną organizacją non-profit, która gromadzi najlepsze praktyki, inspiracje i informacje od pozostałych stowarzyszeń i kierowców pojazdów elektrycznych. Informacje te są następnie wykorzystywane do wzajemnego informowania się i inspirowania w celu przyspieszenia mobilności elektrycznej w regionach, gdzie elektromobilność nie jest jeszcze popularna.

 

Ponad pięćdziesiąt organizacji połączyło siły, aby stworzyć GEVA i stać się silnym reprezentantem użytkowników EV na świecie. Mamy bowiem wiedzę i doświadczenie, które powinno mieć wpływ rozwój rynku zeroemisyjnego transportu. Teraz łączymy nasze działania wokół projektu, jakim jest wybór najlepszych EV na podstawie opinii realnych użytkowników – mówi Łukasz Lewandowski, przewodniczący komitetu europejskiego GEVA, Koordynator EV Klub Polska.

 

Źródło: EV Klub Polska

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).