EUROPART dołącza do społeczności Nexus HD | MOTOFAKTOR

EUROPART dołącza do społeczności Nexus HD

person Adrian Januszkiewicz 1/09/2021

EUROPART dystrybuujący części do pojazdów ciężkich dołączy oficjalnie do społeczności Nexus HD od 1 stycznia 2022 roku.

Wejście EUROPART do Nexus HD będzie znaczącym wzmocnieniem dla sojuszu, ponieważ niemiecki dystrybutor ma ponad 300 punktów sprzedaży w 27 krajach.

 

Rekrutacja EUROPART odbywa się zgodnie z rygorystyczną i ustrukturyzowaną strategią dalszego rozwoju działalności Nexus HD i umocnienia jej obecności na rynku niemieckim dzięki wcześniej ogłoszonemu nowemu N! Członkowi HD, tj. KFZ24.

 

Nexus intensywnie pracował przez ostatni rok nad wzmocnieniem swojej sieci Heavy Duty. Przybyli ważni nowi członkowie z Chin (Jiangsu Chiata Foton Co. Ltd), Belgii (Sanders Parts), Rosji (LLC „ETS” i „Kama Avto”), Bułgarii (Medina Med), RPA (Afinta Part) i Azji Środkowej (K2).

 

Portfolio N! dostawców również odnotowało znaczny wzrost dzięki wejściu PE Automotive, Stabilus, Metelli Group, Hazet, Mobil1 i Moove.

Oprócz intensywnych wysiłków mających na celu powitanie nowych członków i dystrybutorów, pracowaliśmy również nad zapewnieniem większej liczby usług i wsparcia dla całej społeczności. Zorganizowaliśmy wiele różnych szkoleń HD i poza drogami publicznymi, a także opracowaliśmy nowe linie produktów w ramach prywatnej N! marki DR!VE+, wraz z innymi projektami Nexus, aby lepiej wspierać naszych członków i dostawców w ich działalności Heavy Duty. Janusz Zieliński Dyrektor N! Global Heavy Duty
Biznes Heavy Duty rozwija się dobrze i staje się coraz ważniejszym filarem Nexusa. Nasze portfolio dystrybutorów i dostawców jest bogate w przedsiębiorcze i dynamiczne firmy, które wprowadzają innowacyjne rozwiązania do naszej społeczności oraz oferują doświadczenie i wiedzę, aby dalej rozwijać rynek i kształtować przyszłość rynku wtórnego HD. Gael Escribe dyrektor generalny Nexusa

 

Źródło: Nexus

Zdjęcie główne: EUROPART

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).