ERLI wchodzi na rynek opon | MOTOFAKTOR

ERLI wchodzi na rynek opon

Na ERLI podkategoria „opony i felgi” zwiększyła się o ok. 58 tys. nowych ofert. Kupujący mogą też skorzystać z nieoprocentowanych rat 5x0% za zakupy do 1500 zł.

 

Tegoroczne rekordy inflacji, dynamiczne zmiany cen paliwa oraz problemy z jego dostępnością, to tylko część problemów z jakimi mierzyli się polscy kierowcy, co widać po wynikach branży motoryzacyjnej. Dane Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Opon i Gumy (ETRMA) wykazały, że sprzedaż opon do samochodów osobowych w Polsce spadła aż o 20% r/r, podczas gdy w Europie średni spadek wyniósł 12%. To także efekt zmian preferencji kierujących, którzy poszukując oszczędności coraz chętniej sięgają po opony całoroczne – jak pokazują dane Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego ten rodzaj opon stanowił 18% sprzedanych kompletów w zeszłym roku. Z kolei jak wskazuje niedawno publikowany raport e-Izby, ze względu na odczuwalne skutki inflacji i zbliżający się kryzys gospodarczy co drugi konsument częściej kieruje się na zakupy do Internetu[1]. Sklepy internetowe oferują szerszy wybór produktów oraz korzystniejsze oferty cenowe (w tym specjalne promocje i rabaty) niż sklepy stacjonarne. Co trzeci Polak uważa, że ceny w sklepach online są niższe, przez co ich oferty są bardziej atrakcyjne.

 

Z tego właśnie względu Polscy konsumenci coraz częściej wybierają platformy internetowe do zakupu opon ze względu na prostotę wyszukiwania, atrakcyjne ceny i wygodne opcje dostawy. Produkty marek dostępnych na platformie ERLI wyróżniają się niezawodnością, zaawansowaną technologią oraz wysokimi osiągami na drodze. W trosce o komfort kupujących oraz ich budżet – dostawa nowego kompletu opon jest darmowa, a ERLI dodatkowo udostępnia opcje finansowania zakupu w formie pięciu nieoprocentowanych rat w ramach oferty ratalnej 5×0%, realizowanej we współpracy z PayU[2].

 

W ostatnim czasie nawiązaliśmy współpracę z partnerami oferującymi opony we wszystkich segmentach: ekonomicznym, średnim oraz premium dla całego przekroju kategorii, od aut osobowych, przez motocykle, po pojazdy ciężarowe i maszyny rolnicze. Opony wysyłane są bezpośrednio do klientów ERLI z najnowocześniejszych magazynów w Europie zapewniających stałą temperaturę i wilgotność, co gwarantuje, że jakość opon nie zmienia się podczas magazynowania – mówi Rafał Pawlak, dyrektor ds. rozwoju w ERLI – Oferta ERLI wzbogaciła się o ponad 58 tysięcy ofert opon w niezwykle atrakcyjnych cenach. Nasze wewnętrzne analizy pokazują, że dla większości ofert opon posiadamy najniższe ceny na rynku, warto więc już teraz zapoznać się z ofertą.

 

Dostępna na ERLI szeroka oferta opon gwarantuje, że każdy będzie mógł wybrać tę, która dla niego będzie miała najlepszy stosunek ceny do jakości, a przy okazji zmieści się w jego budżecie. Do marek opon dostępnych na ERLI należą m.in.:

 

 

Niezależnie od tego opony, jakie wybierze dany kierowca, najważniejsze jest to, aby zapewniały bezpieczeństwo jemu oraz bliskim, z którymi podróżuje. Dlatego warto zwracać uwagę na to, by ich stan był dobry oraz ich właściwości dopasowane do bieżących pór roku i miejsca zamieszkania.

Czym jest ERLI.pl?

ERLI to jedna z najszybciej rozwijających się platform marketplace w Europie z tempem wzrostu GMV ponad 130% r/r oraz największa tego typu w Polsce wyłącznie z polskim kapitałem. Obecnie na platformie zarejestrowanych jest ponad 16 000 polskich sprzedawców oferujących ponad 17 mln produktów. ERLI odwiedza każdego miesiąca ponad 6,5 mln kupujących, którzy na platformie codziennie znajdują produkty w najlepszych cenach i bezpłatny abonament na darmowe dostawy przy zakupach już od 79 zł. Kupujący mogą skorzystać z nowoczesnych metod płatności on-line w tym odroczonych terminów płatności na 30 dni oraz rat 0%, a bezpieczeństwo zakupów gwarantuje Program Ochrony Kupujących. W sierpniu 2023 roku ERLI uruchomiło aplikację mobilną, która jest dostępna w sklepach Google Play oraz App Store, a więcej informacji o aplikacji można znaleźć TUTAJ.

 

[1] Raport e-Izby: (E)mergency Commerce, wrzesień 2023

[2] Raty 5×0% obowiązują przy zakupach w kwocie od 100 do 1500 zł. RRSO 0%

 

Źródło: ERLI

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).