ELIT Polska: duży potencjał programu ELIT Flota | MOTOFAKTOR

ELIT Polska: duży potencjał programu ELIT Flota

person Redakcja 25/07/2018

Bez względu na wielkość parku pojazdów każdy zarządca floty musi utrzymać je w ciągłej sprawności technicznej.

Według najnowszego raportu Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego rzeczywisty park samochodów osobowych zbliża się do 17 milionów egzemplarzy. Niecałe 10 procent z nich należy do podmiotów gospodarczych, przy ich rejestracji wpisano numer REGON. Kolejne 2 miliony to lekkie samochody dostawcze do 3,5 tony. Całość uzupełnia ponad 700 tysięcy pojazdów ciężarowych i ciągników siodłowych oraz 1,7 miliona przyczep oraz naczep, a także 80 tysięcy autobusów. Na podstawie tych danych wielkość floty pojazdów mechanicznych można określić na ponad 6 milionów egzemplarzy.

W przypadku pojazdów wykorzystywanych w działalności gospodarczej ważny jest zwrot poniesionych inwestycji i amortyzacja. Dlatego ich właściciele nie mogą pozwolić sobie na przestoje w warsztacie w oczekiwaniu na naprawę czy przegląd serwisowy. Kluczem do optymalizacji kosztów jest więc sprawne zarządzanie, którego elementem może być program ELIT Flota. Naszym atutem jest bogata oferta części zamiennych i akcesoriów oraz gwarancja szybkiej realizacji zamównienia poprzez rozbudowaną sieć filii regionalnych i lokalnych. Łukasz Grądzki Manager ds. Klientów Flotowych w ELIT Polska

 

Warsztaty uczestniczące w programie ELIT Flota świadczą usługi w zakresie przeglądów okresowych, napraw mechanicznych, diagnostyki, serwisu ogumienia oraz napraw blacharsko-lakierniczych. Uzupełnieniem oferty jest usługa „door to door”, możliwość skorzystania z samochodów zastępczych oraz rozliczenia w formie bezgotówkowej.

 

Na co dzień wsparcie zapewnia bezpłatna platforma internetowa z dostępem do danych serwisowych pojazdu i zestawienia poniesionych kosztów, a także kalendarz planowanych przeglądów okresowych i wymiany części eksploatacyjnych. Zakres usług w programie ELIT Flota jest sukcesywnie poszerzany, podobnie jak katalog produktów, w tym nowe marki na polskim aftermarkecie, jak np. Starline.

Program ELIT Flota to także propozycja dla niezależnych warsztatów samochodowych, których właściciele chcą powiększyć zakres świadczonych usług. Przystąpienie do niego daje także możliwość skorzystania z szeregu praktycznych szkoleń i wsparcia za pośrednictwem infolinii technicznej oraz dostęp do bazy wiedzy. Łukasz Grądzki

 

Źródło: ELIT Polska

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).