Elektryki od Carbontear w Poznaniu | MOTOFAKTOR

Elektryki od Carbontear w Poznaniu

Podczas kwietniowych targów Poznań Motor Show 2024 wystawione będą m.in. użytkowe elektryki z oferty Carbontear od trójkołowców po duże transportery.

Firma Carbontear Electric Vehicles znajdzie się w gronie wystawców nadchodzącego Poznań Motor Show 2024. Jest ona importerem i dystrybutorem austriackich pojazdów elektrycznych Graf Carello i zamierza w Poznaniu zaprezentować szeroką gamę pojazdów elektrycznych, począwszy od zwinnych trójkołowców i terenowych buggy z napędem 4×4, na dużych pojazdach transportowych kończąc.

Powyższe pojazdy elektryczne zostały sprawdzone w różnorodnych sektorach, m.in. w logistyce wewnętrznej, usługach komunalnych, zarządzaniu nieruchomościami oraz obiektach rekreacyjnych i turystycznych. Carbontear Electric Vehicles daje klientom duże możliwości dostosowania, umożliwiając tworzenie rozwiązań szytych na miarę, takich jak np. specjalistyczne konstrukcje dla elektrycznych food trucków.

Carbontear Electric Vehicles zaprasza wszystkich uczestników Poznań Motor Show 2024 do odwiedzenia swojego stoiska, zapoznania się ze swoją gamą pojazdów elektrycznych i dyskusji na temat potencjalnych współprac.

Źródło: Poznań Motor Show

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami?

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).