Elektronarzędzia akumulatorowe w ofercie Würth | MOTOFAKTOR

Elektronarzędzia akumulatorowe w ofercie Würth

Firma Würth wprowadza do swojej oferty nowe elektronarzędzia akumulatorowe z serii M-CUBE. Jednocześnie, chce wzmocnić swoją pozycję w tym segmencie rynku.

Firma Würth, inspirując się opinią klientów, wyszła naprzeciw ich potrzebom i wprowadziła na rynek nową serię urządzeń. Elektronarzędzia w serii M-CUBE, czyli z jednym akumulatorem pasującym do wszystkich elektronarzędzi tego typu, które wyróżniają się najwyższą jakością podzespołów oraz nowoczesnymi, technicznymi rozwiązaniami.

 

Rodzina produktów serii M-CUBE będzie na bieżąco uzupełniana o kolejne narzędzia akumulatorowe, takie jak: szlifierki kątowe, zakrętarki udarowe, wkrętarki do suchej zabudowy, pilarki tarczowe i wiele więcej. Każde z tych urządzeń będzie dostępne także w wersji bez ładowarki i akumulatorów. Takie rozwiązanie pozwoli w bardzo ekonomiczny sposób rozbudować każdemu duży park narzędzi akumulatorowych. Jeden akumulator, pasujący do wszystkich narzędzi to także porządek i wygoda. Nie ma potrzeby posiadania wielu ładowarek do różnych akumulatorów.

 

Od września br. w sprzedaży będą dostępne wiertarko-wkrętarka ABS 18 COMPACT – urządzenie do średnio-ciężkich zastosowań oraz szlifierka kątowa AWS 18-125P COMPACT. Do marca 2020 r. Würth Polska poszerzy swój asortyment o kolejne elektronarzędzia serii M-CUBE.

 

We wszystkich nowych urządzeniach Würth zastosowano innowacyjne technologie, które wpływają na ich jakość. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na solidną technologię produkcji akumulatorów M-CUBE klasy PREMIUM. Specjalna konstrukcja zintegrowanych ogniw prądowych, zapewnia chłodzenie akumulatora i tym samym mniejsze zużycie energii.

 

Kolejnym elementem jest bezszczotkowy silnik, który gwarantuje długą żywotność urządzenia, niskie zużycie energii oraz dużą moc. Istotną rolę odgrywa specjalnie zaprojektowana elektronika, która chroni silnik przed przeciążeniem oraz przegrzaniem.

 

Elektronarzędzia marki Würth mają metalowe uchwyty zaciskowe, które są gwarancją jakości oraz pewności zacisku. Kluczowa dla wszystkich urządzeń przekładnia, również została wykonana z metalu, dzięki czemu urządzenia są niezwykle trwałe. Nowe elektronarzędzia Würth mają 23 indywidualne pozycje ustawień siły dokręcania oraz trybu wiercenia. Ich obudowa została wzmocniona miękkimi elementami, aby skutecznie tłumić drgania.

 

Dodatkowo, wiertarko-wkrętarki w serii M-CUBE zostały podzielone na 3 różne poziomy mocy, które decydują o ich przeznaczeniu:

 

Poziom COMPACT przeznaczony jest do najbardziej powszechnych zastosowań. Wyróżnia się dużą mocą, zapewniającą wykonanie 80% prac przeznaczonych dla wszystkich wiertarko-wkrętarek. Urządzenie z tej linii bez trudu wkręca wkręty o średnicy 8 mm. Sporadycznie można nim osadzać także wkręty o średnicy 10 mm. Stosunek mocy do ciężaru pozwala na długie użytkowanie i nieobciążające nadmiernie dłoni. Poziom COMPACT ma najwięcej zalet użytkowych spośród wszystkich wersji, ponieważ pozwala na pracę przy zastosowaniach lekkich (małe wkręty), jak i bardzo ciężkich, ale jednak z mniejszą intensywnością. Dzięki swojemu szerokiemu zastosowaniu sprawdzi się w wielu branżach, m.in. budowlanej, metalowej, elektrycznej, instalatorskiej, meblowej czy samochodowej.

 

Poziom BASIC to wersja najlżejsza pod względem ciężaru, przystosowana do mniejszych prac, wymagających przede wszystkim wygody zastosowania np. małe wkręty, ciasne miejsca, prace o wysokiej częstotliwości i powtarzalności. Najlepiej sprawdzi się u firm montujących meble. Ta seria urządzeń pokrywa około 60% zastosowań w różnych gałęziach rzemiosła i przemysłu.

 

Poziom POWER przeznaczony jest do największych obciążeń oraz długotrwałego użytkowania. Moc tych urządzeń pozwala na wkręcanie wkrętów dużych – o średnicy nawet 10 mm i jednocześnie długich (na 300 mm czy 400 mm) przez długi czas. Jest to możliwe dzięki przenoszeniu dużych momentów obrotowych przez silnik, przekładnię i sprzęgło. Wersja POWER sprawdzi się zarówno u cieślów, firm budujących domy z drewna oraz w niektórych zakładach metalowych.

 

Wszystkie produkty będą dostępne w sklepach stacjonarnych, u przedstawicieli handlowych Würth Polska oraz w e-sklepie: www.wurth.pl.

 

Źródło: Würth Polska

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).