Elektromobilność według FIAT-a w 8 klipach | MOTOFAKTOR

Elektromobilność według FIAT-a w 8 klipach

Od 11 maja co tydzień FIAT opowiada prostym i zabawnym językiem o tym, co należy wiedzieć o zelektryfikowanej mobilności.

Pierwsze 3 z 8 filmików instruktażowych FIAT-a można znaleźć na jego oficjalnych kanałach społecznościowych: YouTubie, Facebooku i Instagramie.

W oczekiwaniu na powrót na nasze drogi, postanowiliśmy jak najlepiej przygotować się do ponowngo startu za kierownicą naszych FIAT-ów. Tych aktualnych, ale też, i przede wszystkim, tych przyszłych. W związku z tym nakręciliśmy osiem klipów, które prostym, zabawnym i nieskomplikowanym językiem FIAT-a opowiedzą o zaletach zelektryfikowanej mobilności. Są to krótkie filmiki, które z pewnością wywołają Wasz uśmiech i jednocześnie będą świetnym sposobem na poznanie przyszłości mobilności z FIAT-em.

szef EMEA marek FIAT i Abarth - Luca Napolitano

 

Osiem prostych i bezpośrednich filmów, w sposób intuicyjny porusza tematy związane z elektryfikacją. FIAT wkroczył w ten świat wraz z FIAT-em Panda i FIAT-em 500 Hybrid, a wkrótce dołączy do nich nowa, w pełni elektryczna 500. Teraz, stawiając pierwsze kroki wraz z aktualnymi i przyszłymi klientami, podejmuje niektóre tematy, które nie zostały jeszcze wyjaśnione:

 

  • jak się prowadzi elektryczny samochód;
  • ile czasu zajmuje ładowanie samochodu elektrycznego;
  • ile i jakie korzyści wynikają z jego eksploatacji dla użytkownika.

 

Te i wiele innych tematów, od hamowania rekuperacyjnego po emisję spalin, od przepisów po ulgi, wrażenia z jazdy, serwisowanie, zasięg i ładowanie.

 

Dzięki takiemu podejściu, FIAT chce pomóc aktualnym i przyszłym klientom świadomie wejść w zelektryfikowaną i elektryczną mobilność jutra.  Pierwsze filmy prezentujemy poniżej:

Źródło: FIAT

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).