Eibach Replacement Line – zamienniki seryjnych sprężyn | MOTOFAKTOR

Eibach Replacement Line - zamienniki seryjnych sprężyn

person Joanna Piszcz 6/12/2022

Program Eibach Replacement Line obejmuje wszystkie najpowszechniejsze typy sprężyn zawieszenia i umożliwia wymianę sprężyn seryjnych na zamienniki o jakości wyposażenia oryginalnego.

 

Program Eibach Replacement Line (ERL), obejmujący wszystkie najpowszechniejsze typy sprężyn zawieszenia, umożliwia wymianę sprężyn seryjnych na wysokiej jakości zamienniki o jakości wyposażenia oryginalnego i w korzystnej cenie.

 

Jakość Eibach zaczyna się od starannego wyboru odpowiednich stali sprężynowych, którym następnie na nowoczesnych zwijarkach CNC z wysoką precyzją nadawany jest odpowiedni kształt. Śrutowanie w połączeniu z obróbką cieplną zapewniają długą żywotność i najwyższą wytrzymałość. Przyczynia się do nich również trwała ochrona antykorozyjna, obejmująca powlekanie proszkowe.

 

Na koniec każda sprężyna jest poddawana kompresji, dzięki czemu po montażu samochód od razu znajduje się na właściwym poziomie. W drodze do warsztatu sprężyny zamienne są chronione przed uszkodzeniami przez zoptymalizowane opakowanie. Obszerna gwarancja produktowa daje klientom pewność, że stawiając na Eibach, dokonali właściwego wyboru.

 

Eibach używa wyłącznie materiałów o wysokiej wytrzymałości i uszlachetnianych, a swoje produkty wytwarza zgodnie z najwyższymi wymaganiami przemysłu motoryzacyjnego. Sprężyny Eibach zostały zaprojektowane z myślą o wysokiej jakości, trwałości, praktyczności, redukcji masy i zachowaniu podczas jazdy.

 

Eibach Replacement Line dalej rozszerza asortyment niezawodnych części zamiennych firmy i odpowiada na potrzebę wynikającą z faktu, że w ostatnich latach seryjnie montowane w pojazdach sprężyny stały się częściami zużywalnymi. Jest to spowodowane daleko idącą redukcją masy wszystkich komponentów w przemyśle motoryzacyjnym. Również sprężyny zawieszenia stają się coraz lżejsze, co zwiększa ryzyko ich pęknięcia. Co roku wymienia się w pojazdach setki tysięcy pękniętych seryjnych sprężyn.

Zalety Eibach Replacement Line (ERL):

  • rozwój i produkcja w Niemczech
  • 100% Made in Germany
  • rozwój i produkcja zgodnie z dyrektywami dot. wyposażenia oryginalnego (OE)
  • certyfikacja IATF 16949
  • profesjonalne, najwyższej jakości zarządzanie danymi: certyfikacja TecDoc
  • samodzielny rozwój części OE
  • obszerne referencje od producentów samochodów i oryginalnego wyposażenia
  • ponad 70 lat doświadczenia w produkcji sprężyn
  • niemiecka jakość inżynierii

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).