Efektowne felgi od Barracudy do VW Polo GTI | MOTOFAKTOR

Efektowne felgi od Barracudy do VW Polo GTI

Firma Barracuda opracowała felgi Tzunamee EVO specjalnie pod nowego Volkswagena Polo GTI.

Inicjały GTI były przez długi czas nierozerwalnie związane z Golfem. Ale w pewnym momencie Volkswagen zdecydował, że wizerunek i sukces związany z tą etykietą powinien przynieść korzyści również innym modelom. Utorowało to drogę Lupo GTI, jego następcy Up! GTI – i oczywiście Polo GTI. Obecna generacja Polo GTI ma dwulitrowy czterocylindrowy silnik o mocy 200 KM, dlatego też spodoba się fanom sportowej jazdy i tuningu. I to właśnie ten egzemplarz marki otrzymał zestaw felg od Barracuda Racing Wheels.

 

Chodzi o popularne felgi Barracuda Tzunamee EVO o wymiarach 8×18 ”(299 €), wyposażone w standardowe opony 215/35R18 i wzbogacone o ciemnobrązowe wykończenie pędzlem. Nawet przy 18” felgi mają wyraźną wklęsłość wynoszącą pięć centymetrów i dają efekt znacznie większych niż są w rzeczywistości dzięki szczotkowanym obszarom na końcach szprych, które sięgają aż do kołnierza obręczy. 8-milimetrowe przekładki (69 EUR) na tylnej osi zapewniają idealne ustawienie w piastach kół.

 

I wreszcie kompaktowy samochód sportowy otrzymał zestaw specjalnych sprężyn „JMS made by H&R” (249 EUR). Obniżają nadwozie GTI o 40 milimetrów na przedniej osi i 30 milimetrów z tyłu, idealnie dopełniając jego sportowy, dynamiczny wygląd.

 

Źródło: Barracuda

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).