Efektowne felgi od Barracudy do VW Polo GTI | MOTOFAKTOR

Efektowne felgi od Barracudy do VW Polo GTI

person Adrian Januszkiewicz 20/01/2020

Firma Barracuda opracowała felgi Tzunamee EVO specjalnie pod nowego Volkswagena Polo GTI.

Inicjały GTI były przez długi czas nierozerwalnie związane z Golfem. Ale w pewnym momencie Volkswagen zdecydował, że wizerunek i sukces związany z tą etykietą powinien przynieść korzyści również innym modelom. Utorowało to drogę Lupo GTI, jego następcy Up! GTI – i oczywiście Polo GTI. Obecna generacja Polo GTI ma dwulitrowy czterocylindrowy silnik o mocy 200 KM, dlatego też spodoba się fanom sportowej jazdy i tuningu. I to właśnie ten egzemplarz marki otrzymał zestaw felg od Barracuda Racing Wheels.

 

Chodzi o popularne felgi Barracuda Tzunamee EVO o wymiarach 8×18 ”(299 €), wyposażone w standardowe opony 215/35R18 i wzbogacone o ciemnobrązowe wykończenie pędzlem. Nawet przy 18” felgi mają wyraźną wklęsłość wynoszącą pięć centymetrów i dają efekt znacznie większych niż są w rzeczywistości dzięki szczotkowanym obszarom na końcach szprych, które sięgają aż do kołnierza obręczy. 8-milimetrowe przekładki (69 EUR) na tylnej osi zapewniają idealne ustawienie w piastach kół.

 

I wreszcie kompaktowy samochód sportowy otrzymał zestaw specjalnych sprężyn „JMS made by H&R” (249 EUR). Obniżają nadwozie GTI o 40 milimetrów na przedniej osi i 30 milimetrów z tyłu, idealnie dopełniając jego sportowy, dynamiczny wygląd.

 

Źródło: Barracuda

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).