Dwucyfrowy wzrost sprzedaży Auto Partnera w czerwcu 2019 | MOTOFAKTOR

Dwucyfrowy wzrost sprzedaży Auto Partnera w czerwcu 2019

person Adrian Januszkiewicz 3/07/2019

Auto Partner S.A. odnotował ponad 26-proc. wzrost sprzedaży w czerwcu 2019 roku w stosunku r/r.

Wartość sprzedaży Grupy Kapitałowej Auto Partner w czerwcu 2019 roku wzrosła do 128,061 mln zł – z 101,262 mln zł w analogicznym okresie rok wcześniej. Narastająco w okresie styczeń – czerwiec 2019 Grupa odnotowała 29,04-proc. wzrost sprzedaży: do 719,202 mln zł z 557,35 mln zł w okresie styczeń – czerwiec 2018 roku. Przychody ze sprzedaży spółek zależnych w czerwcu 2019 wyniosły 7,894 mln zł, a narastająco w okresie styczeń – czerwiec 2019 107,521 mln zł.

 

Przypomnijmy, że w całym 2018 r. Grupa odnotowała 26-proc. wzrost sprzedaży r/r (do 1,155 mld zł z 914,86 mln zł rok wcześniej). Od początku roku spółka aktywowała usługę Przelewy 24 przy dokonywaniu zakupów w jej sieci, a także otworzyła kolejne filie w BiałymstokuOstrowcu Świętokrzyskim, Swarzędzu, Wrocławiu i Nowej Soli. Została również autoryzowanym dystrybutorem produktów Motul i laureatem Diamentów Forbesa. Awansowała w rankingu największych polskich firm tygodnika “Wprost” i zajęła 18. miejsce wśród Polskich Gepardów. Jako kolejna spółka dołączyła również do SDCM.

 

Źródło: Auto Partner S.A.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).