DT Spare Parts Premium Shop z wieloma nowościami

person Adrian Januszkiewicz 21/02/2019

Działający od ponad pół roku Premium Shop DT Spare Parts wzbudza duże zainteresowaniem, stąd niemiecka marka wprowadza w nim nowe możliwości.

W Premium Shopie wiele się działo od samego początku: liczba zarejestrowanych uczestników wzrosła, pobrano kody koronne i wiele nagród premium dotarło do nowych właścicieli. Odpowiedź była konsekwentnie pozytywna: uczestnicy są zadowoleni z prostej procedury i szerokiego zakresu opcji dotyczących nagród premium.

 

Niedawno w Premium Shopie marki DT Spare Parts świętowano uruchomienie platformy w języku rosyjskim. Premium Shop, teraz dostępny w sześciu językach, ułatwia niemieckim i międzynarodowym specjalistom warsztatowym udział w programie lojalnościowym dla klientów końcowych oraz spełnianie zarówno małych, jak i dużych życzeń dzięki dużej liczbie nagród premium.

 

Najnowszym osiągnięciem jest poszerzenie kręgu uczestników o warsztaty prowadzone przez partnerów dystrybucyjnych Diesel Technic. Pracownicy tych warsztatów mogą teraz wziąć udział w programie. Kody koronne można wymienić na artykuły używane w warsztatach i nie odsprzedawać stronom trzecim.

 

Pracownicy warsztatowi nie tylko korzystają z atrakcyjnych nagród premium, ale również wzmacniają ducha zespołu w tym samym czasie – zasada jest prosta. Koledzy z warsztatu rejestrują się pod nazwą współpracownika w witrynie premiumshop.dt-spareparts.com i wprowadzają kody koronne z etykiet artykułów DT Spare Parts na pożądanym koncie.

 

Możliwe jest wielokrotne logowanie, aby cały zespół mógł uzyskać dostęp do konta. Zespół wybiera razem cenne nagrody premium i, na przykład, wykorzystuje kupon na wspólne wydarzenie.

 

Premium Shop ma ciągle nowe promocje i specjalne loterie dostępne dla wszystkich uczestników, takie jak miesięcznie zmieniające się Premium Highlights – więc warto regularnie je sprawdzać.

 

Zakres nagród premium jest również stale rozszerzany: od marca dostępny będzie konfigurator podróży, dzięki któremu uczestnicy będą mogli stworzyć indywidualną podróż marzeń. Aby nie przegapić żadnej z promocji i nowych składek, nowi klienci marki DT Spare Parts powinni się teraz zarejestrować i korzystać z kodów koronnych za każdym razem, gdy kupują produkty niemieckiej marki.

 

Źródło: DT Spare Parts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl