DT Spare Parts ponownie sponsorem SL TruckSport 30 | MOTOFAKTOR

DT Spare Parts ponownie sponsorem SL TruckSport 30

Po raz czwarty z rzędu zawodowy kierowca wyścigowy Sascha Lenz z SL TruckSport 30 będzie wspierany przez ekipę Parts Specialists i DT Spare Parts.

 

Wicemistrz Europy z 2021 roku zaktualizował wygląd swojej wyścigowej ciężarówki MAN. Jednak jeśli chodzi o sprzęt, Sascha Lenz opiera się na swoim wieloletnim doświadczeniu i tym samym ufa jakości produktów DT Spare Parts. Już w ubiegłym roku kierowca MAN-a udowodnił swoje umiejętności i zajął imponujące trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Z 32 oficjalnych wyścigów Niemiec był w stanie zapewnić sobie 16 miejsc na podium.

Truck Racing Experience z Parts Specialists

Dzięki „Truck Racing Experience” członkowie Parts Specialists Club mają możliwość przeżycia weekendu wyścigowego na miejscu w towarzystwie ekipy Parts Specialists, wspólnego zajrzenia za kulisy i osobistego spotkania z Saschą Lenzem.

 

Fani wyścigów pojazdów ciężarowych zostają członkami Parts Specialists Club, rejestrując się w Sklepie Premium i zapisując się do newslettera, za który bezpośrednio otrzymują 750 punktów koronnych jako prezent powitalny. Kolejne punkty koronne można zbierać przy zakupie produktów marki DT Spare Parts. Użytkownicy posiadający co najmniej 5000 koron są automatycznie zapraszani do Parts Specialists Club oraz do grupy na Facebooku. Tutaj członkowie mogą spodziewać się dodatkowych korzyści, takich jak ekskluzywne ubrania klubowe, korzystanie z wyszukiwania VIN w portalu Diesel Technic Partner Portal oraz możliwość uczestniczenia w specjalnych wydarzeniach, takich jak wyścigi samochodów ciężarowych.

Nowa impreza wyścigowa w Polsce

Podobnie jak w zeszłym roku, Most był miejscem oficjalnego wyścigu testowego w dniach 17-19 kwietnia. Sezon rozpocznie się w dniach 20-21 maja na torze Misano World Circuit we Włoszech. Następnie odbędą się rundy 2 i 3 na torze Slovakia Ring oraz w Poznaniu, które zastąpią wyścig na Hungaroringu. Runda 4 odbędzie się w dniach 15-16 lipca na torze Nürburgring w Niemczech i będzie domowa dla Saschy Lenza. Podczas tego wyścigu ciężarówek ekipa Parts Specialists ponownie będzie reprezentowana na swoim własnym stoisku, obejmującym różne atrakcje. Rundy od 5 do 7 zostaną rozstrzygnięte w Moście w Czechach, w Zolder w Belgii oraz w Le Mans we Francji. Finałowy wyścig odbędzie się od 30 września do 1 października w Jarama w Hiszpanii.

 

Za pośrednictwem kanału Parts Specialists na Instagramie fani regularnie otrzymują najnowsze informacje o wyścigach wokół Saschy Lenza.

 

Źródło: Diesel Technic

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).