DT Spare Parts ponownie sponsorem SL TruckSport 30 | MOTOFAKTOR

Po raz czwarty z rzędu zawodowy kierowca wyścigowy Sascha Lenz z SL TruckSport 30 będzie wspierany przez ekipę Parts Specialists i DT Spare Parts.

 

Wicemistrz Europy z 2021 roku zaktualizował wygląd swojej wyścigowej ciężarówki MAN. Jednak jeśli chodzi o sprzęt, Sascha Lenz opiera się na swoim wieloletnim doświadczeniu i tym samym ufa jakości produktów DT Spare Parts. Już w ubiegłym roku kierowca MAN-a udowodnił swoje umiejętności i zajął imponujące trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Z 32 oficjalnych wyścigów Niemiec był w stanie zapewnić sobie 16 miejsc na podium.

Truck Racing Experience z Parts Specialists

Dzięki „Truck Racing Experience” członkowie Parts Specialists Club mają możliwość przeżycia weekendu wyścigowego na miejscu w towarzystwie ekipy Parts Specialists, wspólnego zajrzenia za kulisy i osobistego spotkania z Saschą Lenzem.

 

Fani wyścigów pojazdów ciężarowych zostają członkami Parts Specialists Club, rejestrując się w Sklepie Premium i zapisując się do newslettera, za który bezpośrednio otrzymują 750 punktów koronnych jako prezent powitalny. Kolejne punkty koronne można zbierać przy zakupie produktów marki DT Spare Parts. Użytkownicy posiadający co najmniej 5000 koron są automatycznie zapraszani do Parts Specialists Club oraz do grupy na Facebooku. Tutaj członkowie mogą spodziewać się dodatkowych korzyści, takich jak ekskluzywne ubrania klubowe, korzystanie z wyszukiwania VIN w portalu Diesel Technic Partner Portal oraz możliwość uczestniczenia w specjalnych wydarzeniach, takich jak wyścigi samochodów ciężarowych.

Nowa impreza wyścigowa w Polsce

Podobnie jak w zeszłym roku, Most był miejscem oficjalnego wyścigu testowego w dniach 17-19 kwietnia. Sezon rozpocznie się w dniach 20-21 maja na torze Misano World Circuit we Włoszech. Następnie odbędą się rundy 2 i 3 na torze Slovakia Ring oraz w Poznaniu, które zastąpią wyścig na Hungaroringu. Runda 4 odbędzie się w dniach 15-16 lipca na torze Nürburgring w Niemczech i będzie domowa dla Saschy Lenza. Podczas tego wyścigu ciężarówek ekipa Parts Specialists ponownie będzie reprezentowana na swoim własnym stoisku, obejmującym różne atrakcje. Rundy od 5 do 7 zostaną rozstrzygnięte w Moście w Czechach, w Zolder w Belgii oraz w Le Mans we Francji. Finałowy wyścig odbędzie się od 30 września do 1 października w Jarama w Hiszpanii.

 

Za pośrednictwem kanału Parts Specialists na Instagramie fani regularnie otrzymują najnowsze informacje o wyścigach wokół Saschy Lenza.

 

Źródło: Diesel Technic

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).