DT Spare Parts oferuje części karoserii do LCV | MOTOFAKTOR

DT Spare Parts oferuje części karoserii do LCV

person Redakcja 17/07/2023

W ofercie produktowej DT Spare Parts znaleźć można części karoserii do pojazdów LCV takich marek jak m.in. Ford, MAN, Mercedes-Benz, Nissan czy Toyota.

 

Ze względu na stały wzrost handlu internetowego, na drogach zarówno w miastach, jak i na obszarach wiejskich pojawia się coraz więcej przewoźników, co prowadzi do zwiększonego zapotrzebowania na części zamienne. Kiedy dochodzi do wypadków, części karoserii są często najbardziej dotkniętymi elementami. Aby zminimalizować czas naprawy i przywrócić pojazd na drogę, konieczna jest jak najszybsza wymiana uszkodzonych części. Marka DT Spare Parts oferuje tutaj duży plus.

 

Marka produktowa Diesel Technic chwali się nie tylko dużą dostępnością, ale również szeroką gamą wysokiej jakości części zamiennych do pojazdów użytkowych, w tym transporterów (w tym < 3,5t).

 

Oprócz przednich grilli, błotników i masek klienci otrzymują także spojlery, zderzaki i nakładki na zderzaki, a także m.in. lusterka, panele drzwi, owiewki i listwy ozdobne. Artykuły nadają się do montażu w pojazdach marek Ford, IVECO, Peugeot, Toyota, Citroen, VW, MAN (TGE), Mercedes-Benz, Dacia, Fiat, Nissan, Opel i Renault. Zainteresowani klienci mogą znaleźć asortyment DT Spare Parts w Portalu Partnerów Diesel Technic.

Podpowiedzi:

W swoim nowym filmie PS Tips ekipa Parts Specialists – profesjonaliści z Diesel Technic – po raz kolejny ujawniają praktyczne wskazówki dotyczące części karoserii do pojazdów transportowych.

 

Ogólnie rzecz biorąc, części należy sprawdzić pod kątem dokładności dopasowania przed malowaniem, np. podpory, wsporniki lub podobne elementy mogą nie być w swoim pierwotnym stanie. Mogą one wymagać wymiany lub naprawy.

 

Jeśli chodzi o identyfikację części, członek Parts Specialists Lars zaleca, aby zawsze sprawdzać numer identyfikacyjny pojazdu (VIN). Omawia również jakość produktów marki DT Spare Parts.

 

W przypadku pytań technicznych dostępny jest HelpDesk Parts Specialists. Więcej filmów z warsztatów można obejrzeć na kanale Parts Specialists na YouTube.

Źródło: Diesel Technic

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).