DT Spare Parts oferuje części karoserii do LCV | MOTOFAKTOR

DT Spare Parts oferuje części karoserii do LCV

W ofercie produktowej DT Spare Parts znaleźć można części karoserii do pojazdów LCV takich marek jak m.in. Ford, MAN, Mercedes-Benz, Nissan czy Toyota.

 

Ze względu na stały wzrost handlu internetowego, na drogach zarówno w miastach, jak i na obszarach wiejskich pojawia się coraz więcej przewoźników, co prowadzi do zwiększonego zapotrzebowania na części zamienne. Kiedy dochodzi do wypadków, części karoserii są często najbardziej dotkniętymi elementami. Aby zminimalizować czas naprawy i przywrócić pojazd na drogę, konieczna jest jak najszybsza wymiana uszkodzonych części. Marka DT Spare Parts oferuje tutaj duży plus.

 

Marka produktowa Diesel Technic chwali się nie tylko dużą dostępnością, ale również szeroką gamą wysokiej jakości części zamiennych do pojazdów użytkowych, w tym transporterów (w tym < 3,5t).

 

Oprócz przednich grilli, błotników i masek klienci otrzymują także spojlery, zderzaki i nakładki na zderzaki, a także m.in. lusterka, panele drzwi, owiewki i listwy ozdobne. Artykuły nadają się do montażu w pojazdach marek Ford, IVECO, Peugeot, Toyota, Citroen, VW, MAN (TGE), Mercedes-Benz, Dacia, Fiat, Nissan, Opel i Renault. Zainteresowani klienci mogą znaleźć asortyment DT Spare Parts w Portalu Partnerów Diesel Technic.

Podpowiedzi:

W swoim nowym filmie PS Tips ekipa Parts Specialists – profesjonaliści z Diesel Technic – po raz kolejny ujawniają praktyczne wskazówki dotyczące części karoserii do pojazdów transportowych.

 

Ogólnie rzecz biorąc, części należy sprawdzić pod kątem dokładności dopasowania przed malowaniem, np. podpory, wsporniki lub podobne elementy mogą nie być w swoim pierwotnym stanie. Mogą one wymagać wymiany lub naprawy.

 

Jeśli chodzi o identyfikację części, członek Parts Specialists Lars zaleca, aby zawsze sprawdzać numer identyfikacyjny pojazdu (VIN). Omawia również jakość produktów marki DT Spare Parts.

 

W przypadku pytań technicznych dostępny jest HelpDesk Parts Specialists. Więcej filmów z warsztatów można obejrzeć na kanale Parts Specialists na YouTube.

Źródło: Diesel Technic

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).