DT Spare Parts: nowa misja Larsa i Björna | MOTOFAKTOR

DT Spare Parts: nowa misja Larsa i Björna

person Adrian Januszkiewicz 12/07/2018

W kolejnym odcinku "Parts Specialists" eksperci DT Spare Parts muszą wymienić blisko 40 części we własnej ciężarówce.

W najnowszym materiale wideo Lars i Björn udzielają m.in. cennych wskazówek dotyczących rozpoznawania limitu zużycia tarczy hamulcowej w pojeździe ciężarowym podczas serwisu układu hamulcowego. Podczas gdy Björn wymienia pompę olejową i pokazuje na co zwrócić uwagę podczas montażu, Lars prezentuje, w jaki sposób profesjonaliści warsztatowi korzystają z portalu partnerskiego z łatwością, aby znaleźć odpowiednie części zamienne do każdej naprawy. Po udanym wyszukiwaniu wymagany artykuł można zamówić za pośrednictwem partnerów dystrybucyjnych DT.

 

Nowe wideo prezentujemy poniżej:

Filmy z serii “Parts Specialists” są uzupełnieniem wielojęzycznych, ilustrowanych instrukcji montażu, które są już dołączone do ponad 3000 produktów i są dostępne do pobrania na stronach szczegółowych informacji o produkcie w portalu partnerskim.

 

W odniesieniu do kolejnych odcinków “Parts Specialists” można przesyłać sugestie tematów do następnych materiałów wideo, co można zrobić wysyłając wiadomość na adres e-mail: parts-specialists@dieseltechnic.com lub dzieląc się opinią na stronie Facebook DT Spare Parts.

 

Wszystkie korzyści i oferty serwisowe dla klientów warsztatowych DT Spare Parts są opisane na stronie http://benefits.dt-spareparts.com. Biuletyn “Specialists info” informuje regularnie o nowościach. Można zapisać się do biuletynu na http://newsletter.dt-spareparts.com, wypełniając formularz kontaktowy.

 

Źródło: DT Spare Parts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).