Drivus – pakiet usług Axalta dla serwisów blacharsko-lakierniczych | MOTOFAKTOR

Drivus – pakiet usług Axalta dla serwisów blacharsko-lakierniczych

person Adrian Januszkiewicz 13/10/2022

Axalta wprowadziła na europejski rynek napraw powypadkowych nową markę usług biznesowych – Drivus.

 

Marka Drivus powstała z myślą o szczególnych wyzwaniach, przed jakimi stają dzisiaj serwisy blacharsko-lakiernicze. Oferowane narzędzia i usługi pomagają zoptymalizować procesy, zidentyfikować i zredukować straty oraz podnieść kwalifikacje i efektywność pracowników.

 

Mamy długą i bogatą historię współpracy z serwisami blacharsko-lakierniczymi, dlatego doskonale rozumiemy, jakie wyzwania spotykają na swojej drodze zarówno niezależne, jak i autoryzowane serwisy. Blisko współpracujemy z producentami OEM i wiemy, że zapotrzebowanie na tego typu usługi jest bardzo duże. Dzięki pakietowi usług, programom i specjalistycznemu doradztwu, które zostały specjalnie opracowane dla serwisów blacharsko-lakierniczych, Drivus pomaga serwisom przygotować się na przyszłość – mówi Bart De Groof, Marketing and Strategy Director w Axalta Refnish na Europę, Bliski Wschód i Afrykę.

 

Narzędzia i usługi Drivus powstały z myślą o optymalizacji wszystkich procesów stanowiących codzienny element pracy serwisu blacharsko-lakierniczego. Wdrożenie nowych rozwiązań ma pozwalać pracować szybciej i mądrzej oraz przy lepszym wykorzystaniu zasobów. W rezultacie serwisy mogą poprawić wyniki finansowe i zdywersyfikować swoją ofertę. Koncepcja Drivus polega na promowaniu nieustannego rozwoju biznesu.

 

Drivus to marka patrząca przede wszystkim w przyszłość, dlatego też uważnie przyglądamy się istotnym trendom w branży napraw lakierniczych. Pomimo ogromnej presji, w tym sektorze jest wciąż mnóstwo możliwości rozwoju, które można zidentyfikować właśnie z pomocą Drivus – dodaje Bart De Groof.

 

Usługi Drivus zostały stworzone w oparciu o 150 lat doświadczenia firmy Axalta w branży napraw blacharsko-lakierniczych. Intuicyjne narzędzia, dedykowane usługi, programy i specjalistyczne doradztwo zostały opracowane na podstawie rozległej wiedzy na temat budowania rentownego biznesu. Koncentrując się na konkretnych wyzwaniach, przed jakimi stoją serwisy, Drivus pozwala zwiększać wydajność pracy i podnosić zyski.

 

Logo pakietu usług Drivus

 

Źródło: Axalta

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).