Dr. Motor Automotive na targach TTM i Motortec | MOTOFAKTOR

Dr. Motor Automotive na targach TTM i Motortec

person Adrian Januszkiewicz 29/03/2022

Firma Dr. Motor weźmie udział w dwóch dużych kwietniowych imprezach - Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu i Motortec w Hiszpanii.

Firma Dr. Motor weźmie udział w dwóch dużych kwietniowych imprezach. Pierwszym z nich są Targi Techniki Motoryzacyjnej (TTM) w Poznaniu, które odbędą się od 7 do 10 kwietnia 2022, gdzie będą godnie reprezentować swoje miasto wśród międzynarodowych wystawców.

 

TTM powraca po 4 latach przerwy, będąc pierwszym tak dużym wydarzeniem od wybuchu pandemii w Polsce.

 

Niewiele później poznańska firma pojawi się także w Madrycie na tamtejszym Motortec – te targi zaplanowane są od 17 do 20 kwietnia. W stolicy Hiszpanii zaprezentuje się łącznie ponad 700 wystawców z całego świata, a targi te od lat uważane są za jedne z największych w tej części Europy.

 

Podczas obydwóch imprez będzie można zobaczyć na żywo szeroką gamę przewodów przelewowych czy zestawów montażowych wtryskiwaczy oraz nowości wprowadzone w ostatnim czasie przez Dr. Motor Automotive, w tym chłodniczki oleju, zawory EGR czy też koła zmiennych faz rozrządu.

 

Źródło: Dr. Motor Automotive

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).