Dodatkowa gwarancja na opony Nokian Tyres | MOTOFAKTOR

Dodatkowa gwarancja na opony Nokian Tyres

person Adrian Januszkiewicz 11/06/2021

Firma Nokian Tyres zaoferowała klientom na rynkach Europy Środkowej specjalną gwarancję na opony klasy premium z wybranych serii.

Najnowsza z gwarancji Nokian Tyres obowiązuje w ciągu 24 miesięcy od zakupu nowego zestawu opon i oferuje różne korzyści.

Jako ceniony w skali międzynarodowej lider w segmencie opon klasy premium marka Nokian Tyres jest gwarancją jakości sama w sobie. Każda nasza opona ma najwyższą jakość, ale życie niesie ze sobą różne niespodzianki. W takim przypadku zawsze przydaje się szybkie rozwiązanie. Martin Dražík menedżer produktu na Europę w Nokian Tyres

 

Aby uzyskać gwarancję, wystarczy, że klient zarejestruje się w witrynie internetowej Nokian Tyres albo poprosi o to sprzedawcę. W razie uszkodzenia opony wskutek wypadku Nokian Tyres wymieni ją niezwłocznie i bezpłatnie.

 

Dodatkowa gwarancja jest dostępna dla wszystkich klientów, którzy kupią pełny zestaw (lub co najmniej parę) opon jednego z wybranych modeli. W ramach gwarancji można wymienić każdą uszkodzoną oponę tylko raz, a opona na wymianę będzie w tym samym rozmiarze, co oryginalna. Gwarancja nie obejmuje wymienionych opon ani wypadków spowodowanych celowo, wskutek nieumiejętnego obchodzenia się z ogumieniem lub podczas uprawiania sportów motorowych, a także opon używanych w pojazdach ratunkowych. Gwarancję tę mogą oferować wybrani sprzedawcy, dlatego warto sprawdzić jej dostępność z wyprzedzeniem.

 

Lista modeli opon Nokian Tyres objętych Dodatkową gwarancją jest dostępna TUTAJ.

Gwarancja zadowolenia Nokian Tyres

Niektórzy klienci wybierają nowe opony na podstawie zaleceń uznanych specjalistów. Inni kupują online lub kierując się intuicją, dlatego czasami nowe opony nie do końca odpowiadają ich oczekiwaniom.

Z uwagi na takie przypadki oferujemy dwutygodniową Gwarancję zadowolenia Nokian Tyres, dzięki której klient może łatwo zmienić zdanie w ciągu dwóch tygodni i zamienić bezpłatnie opony na lepiej dopasowany zestaw. W ten sposób zapewniamy klientom obsługę na zupełnie nowym poziomie, oferując im nie tylko komfort i zadowolenie, ale także większe bezpieczeństwo na drodze. Martin Dražík

 

Gwarancja obejmuje tylko całe zestawy czterech opon wybranych modeli wskazanych w witrynie internetowej Nokian Tyres. Opony nie mogą wykazywać nadmiernego zużycia, a opony na wymianę są w takim samym rozmiarze co kupione pierwotnie. Zużycie można sprawdzić na podstawie wskaźnika DSI na wzorze opony, który musi mieć widoczną cyfrę 8. Klient musi także wypełnić formularz wymiany u swojego sprzedawcy.

Warunki i ograniczenia gwarancji

Każda z gwarancji oferowanych przez Nokian Tyres podlega określonym warunkom i ograniczeniom zapobiegającym nadużyciom. Klienci powinni zapoznać się z nimi z wyprzedzeniem, aby uniknąć komplikacji w korzystaniu z gwarancji. Warunki i ograniczenia mogą się różnić w poszczególnych krajach Europy.

 

Lista wszystkich modeli objętych poszczególnymi gwarancjami Nokian Tyres jest dostępna w witrynie internetowej Nokian Tyres, w której można także znaleźć rejestr sprzedawców opon.

 

Źródło: Nokian Tyres

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).