Dodatkowa gwarancja na opony Nokian Tyres | MOTOFAKTOR

Dodatkowa gwarancja na opony Nokian Tyres

Firma Nokian Tyres zaoferowała klientom na rynkach Europy Środkowej specjalną gwarancję na opony klasy premium z wybranych serii.

Najnowsza z gwarancji Nokian Tyres obowiązuje w ciągu 24 miesięcy od zakupu nowego zestawu opon i oferuje różne korzyści.

Jako ceniony w skali międzynarodowej lider w segmencie opon klasy premium marka Nokian Tyres jest gwarancją jakości sama w sobie. Każda nasza opona ma najwyższą jakość, ale życie niesie ze sobą różne niespodzianki. W takim przypadku zawsze przydaje się szybkie rozwiązanie.

menedżer produktu na Europę w Nokian Tyres - Martin Dražík

 

Aby uzyskać gwarancję, wystarczy, że klient zarejestruje się w witrynie internetowej Nokian Tyres albo poprosi o to sprzedawcę. W razie uszkodzenia opony wskutek wypadku Nokian Tyres wymieni ją niezwłocznie i bezpłatnie.

 

Dodatkowa gwarancja jest dostępna dla wszystkich klientów, którzy kupią pełny zestaw (lub co najmniej parę) opon jednego z wybranych modeli. W ramach gwarancji można wymienić każdą uszkodzoną oponę tylko raz, a opona na wymianę będzie w tym samym rozmiarze, co oryginalna. Gwarancja nie obejmuje wymienionych opon ani wypadków spowodowanych celowo, wskutek nieumiejętnego obchodzenia się z ogumieniem lub podczas uprawiania sportów motorowych, a także opon używanych w pojazdach ratunkowych. Gwarancję tę mogą oferować wybrani sprzedawcy, dlatego warto sprawdzić jej dostępność z wyprzedzeniem.

 

Lista modeli opon Nokian Tyres objętych Dodatkową gwarancją jest dostępna TUTAJ.

Gwarancja zadowolenia Nokian Tyres

Niektórzy klienci wybierają nowe opony na podstawie zaleceń uznanych specjalistów. Inni kupują online lub kierując się intuicją, dlatego czasami nowe opony nie do końca odpowiadają ich oczekiwaniom.

Z uwagi na takie przypadki oferujemy dwutygodniową Gwarancję zadowolenia Nokian Tyres, dzięki której klient może łatwo zmienić zdanie w ciągu dwóch tygodni i zamienić bezpłatnie opony na lepiej dopasowany zestaw. W ten sposób zapewniamy klientom obsługę na zupełnie nowym poziomie, oferując im nie tylko komfort i zadowolenie, ale także większe bezpieczeństwo na drodze.

- Martin Dražík

 

Gwarancja obejmuje tylko całe zestawy czterech opon wybranych modeli wskazanych w witrynie internetowej Nokian Tyres. Opony nie mogą wykazywać nadmiernego zużycia, a opony na wymianę są w takim samym rozmiarze co kupione pierwotnie. Zużycie można sprawdzić na podstawie wskaźnika DSI na wzorze opony, który musi mieć widoczną cyfrę 8. Klient musi także wypełnić formularz wymiany u swojego sprzedawcy.

Warunki i ograniczenia gwarancji

Każda z gwarancji oferowanych przez Nokian Tyres podlega określonym warunkom i ograniczeniom zapobiegającym nadużyciom. Klienci powinni zapoznać się z nimi z wyprzedzeniem, aby uniknąć komplikacji w korzystaniu z gwarancji. Warunki i ograniczenia mogą się różnić w poszczególnych krajach Europy.

 

Lista wszystkich modeli objętych poszczególnymi gwarancjami Nokian Tyres jest dostępna w witrynie internetowej Nokian Tyres, w której można także znaleźć rejestr sprzedawców opon.

 

Źródło: Nokian Tyres

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).