Dni Otwarte Grupy DBK już niedługo | MOTOFAKTOR

Dni Otwarte Grupy DBK już niedługo

person Redakcja 18/05/2023

W dniach 22-23 maja br. w DBK Truck Center Gdańsk odbędą się Dni Otwarte Grupy DBK poświęcone prezentacji innowacyjnej serii DAF XD.

 

W trakcie Dni Otwartych Grupy DBK będzie można obejrzeć pojazdy serii DAF XD w zabudowach do zadań specjalnych, czyli dla branży komunalnej, budowlanej oraz dystrybucji takie jak:

 

  • DAF XD 450 FAN hakowiec
  • DAF XD 450 FAN chłodnia
  • DAF XD 340 FAN śmieciarka
  • DAF XD 450 FAN cysterna
  • DAF XD 450 FT naczepa-cysterna
  • DAF XD 450 FAR żuraw-skrzynia
  • DAF XD 410 FA LD zestaw przestrzenny (zabudowa kurtynowa + przyczepa)

 

Będzie to też okazja, by osobiście spotkać się z ekspertami Grupy DBK od zadań specjalnych i niemożliwych, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy, potrafią skonfigurować pojazd gotowy do pracy w trudnych i specyficznych warunkach. Specjaliści Grupy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania, rozwieją wątpliwości oraz przedstawią możliwości dostosowania pojazdów do indywidualnych potrzeb danej branży.

 

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

 

Źródło: Grupa DBK

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).