Diesel Technic uruchamia zautomatyzowany magazyn małych części | MOTOFAKTOR

Diesel Technic uruchamia zautomatyzowany magazyn małych części

person Adrian Januszkiewicz 30/06/2020

Dzięki nowemu zautomatyzowanemu magazynowi małych części Diesel Technic zapewnia lepszą i szybszą dostępność produktów.

Dzięki nowemu zautomatyzowanemu magazynowi maych części z technologią transportu wahadłowego klienci Diesel Technic korzystają ze zoptymalizowanej jakości dostawy, a także z elastyczności działania magazynu. Dzięki temu firma może jak najlepiej dostosować swoje zapasy do potrzeb rynku.

Dzięki tej inwestycji umacniamy naszą podstawową działalność, a dzięki zwiększonym usługom kompletacji oferujemy naszym klientom jeszcze bardziej niezawodne usługi. Ważne jest dla nas, aby wybiegać w przyszłość - nowy magazyn oferuje wysoki stopień skalowalności. Thomas Kaps dyrektor zarządzający ds. Logistyki w Diesel Technic

Czterokanałowy, zautomatyzowany magazyn małych części o wysokości około 17,5 m ma ponad 40 000 kontenerów, które zawierają ponad 12 000 różnych artykułów. 148 pojazdów wahadłowych może obsłużyć dużą liczbę procesów magazynowania i wyszukiwania w krótkim czasie – gwarantując tym samym szybsze przetwarzanie zamówień i czas dostawy.

Źródło: Diesel Technic

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).