Diagnostyka na żądanie – rozwiązanie Herth+Buss | MOTOFAKTOR

Diagnostyka na żądanie - rozwiązanie Herth+Buss

person Adrian Januszkiewicz 19/05/2020

Gama produktowa Elparts od Herth+Buss została rozszerzona o aplikację Diagnostics-on-Demand z interfejsem VCI.

Dzięki Diagnostics-on-Demand VCI (interfejs komunikacyjny pojazdu) dealerom i warsztatom oferowane ma być idealne urządzenie do łatwego programowania lub kodowania jednostek sterujących pojazdu w razie potrzeby po ich wymianie. Diagnostics-on-Demand VCI ma być pomocna również przy modernizowaniu zaczepów przyczepy lub innych akcesoriów.

 

Herth+Buss może również pomóc w diagnozowaniu złożonych usterek w elektronice. W odpowiedzi na każde zapytanie warsztaty płacą tylko stałą cenę za usługi, których potrzebują. Korzyści są tutaj następujące:

 

  • Brak kosztów aktualizacji, ale zawsze aktualne oprogramowanie.
  • Żadnych drogich licencji na sprzęt, tylko wymagana usługa.

 

Aplikacja w chmurze nie musi być instalowana lokalnie na komputerach warsztatu. Od samego początku eliminować ma to problemy ze zgodnością z innymi programami.

 

Aby uzyskać bezpośredni dostęp do danych pojazdu, oparta na systemie Android aplikacja Diagnose-on-Demand, Herth+Buss tworzy połączenie online między pojazdem w warsztacie a zespołem diagnostycznym Herth+Buss.

 

Pojazd nie musi już opuszczać warsztatu. Oszczędza się czas i pieniądze, a obsługa jest dziecinnie prosta – oczywista korzyść: wystarczy podłączyć kabel OBD do pojazdu, wybrać model oraz funkcję i czekać na zakończenie.

 

Aplikacja posiada również funkcję czatu, umożliwiającą komunikację na żywo. Potrzebne są tu tylko Diagnostics-on-Demand VCI, urządzenie z Androidem i stabilne połączenie z Internetem.

 

Więcej informacji o aplikacji można znaleźć TUTAJ.

 

Źródło: Herth+Buss

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).