Diagności podsumowali środowy strajk | MOTOFAKTOR

Diagności podsumowali środowy strajk

person Redakcja 28/04/2023

W środę 24.04.2023 r. miał miejsce kolejny protest diagnostów. Zdaniem organizatorów był on udany. Nie też wykluczają następnych przy bierności Rządu.

 

Organizatorzy strajku podziękowali uczestnikom za zaangażowanie, oznakowanie swoich SKP, wręczanie ulotek właścicielom pojazdów oraz informowanie, dlaczego środowisko stacji kontroli pojazdów zostało zmuszone do tak drastycznych kroków, a także za pozostałe działania, które w jakikolwiek sposób mogą mieć realny wpływ na waloryzację opłat za badania techniczne pojazdów i poprawę sytuacji przedsiębiorców prowadzących SKP oraz diagnostów.

 

Strajk poparło 85 ze 116 warszawskich stacji kontroli pojazdów. Dodatkowo był on wzmocniony przez liczne podwarszawskie stacje kontroli pojazdów. Są także informacje z całej Polski o przyłączeniu się lokalnych SKP do protestu, m.in. w takich miejscowościach jak Poznań, Koszalin, Kołobrzeg, Żywiec, Swarzędz, Wyszków, Czerwonak, Oborniki, Bochnia, Rokietnica, Pobiedziska, Teresin, Iłów, Lisice, Pabianice, Kraków, Lubin, Ostrów Wlkp., Łobez, Stary Brześć, Włocławek, Warka, Bielsko, Zieleniewo, Międzychód, Sulmierzyce, Mikstat, Nadarzyn, Stare Babice, Zgorzelec, Międzyrzec, Czarnków, Lubasz oraz wiele innych.

 

Organizatorzy strajku informują, że w przypadku braku reakcji Rządu na problemy środowiska, przygotowani są do dalszych działań w skali już ogólnopolskiej.

 

Podziękowania zostały również skierowane do mediów, które poinformowały o proteście.

 

Źródło: PISKP

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).