Detailing się rozwija, bo Polacy coraz bardziej dbają o swoje auta | MOTOFAKTOR

Detailing się rozwija, bo Polacy coraz bardziej dbają o swoje auta

Moda na detailing wchodzi na wyższy bieg. Obroty w branży nie spadają, mimo zawirowań na rynku motoryzacyjnym.

Rynek stanął do góry nogami, aut nowych nie ma, a używane drożeją i to drożeją w zastraszającym tempie. Użytkownicy samochodów w Polsce nie zamierzają się ich pozbywać i będą nimi jeździć jak najdłużej. Coraz częściej zwracają uwagę na wygląd pojazdów, z których korzystają i szukają profesjonalnej pomocy. Wśród właścicieli samochodów znajdziemy tych z autami klasy premium, którzy będą gotowi wydać kilka tysięcy złotych na nałożenie powłoki ceramicznej lakieru. Przybywa także tych, którzy chcą profesjonalnego czyszczenia, ale w przystępnych kwotach. Skłonność do inwestowania w pielęgnacje i ochronę aut wciąż rośnie.

 

Z myślą o rosnących potrzebach wśród studiów detailingowych oraz prawdziwych hobbystach detailingu K2 przygotowało serię produktów K2 PRO.

 

K2 Roton

Roton od K2 szybko pokazał, że czyści felgi tak samo dobrze jak znacznie droższe produkty konkurencji. K2 krwawiąca felga szybko stała się bestsellerem na rynku. Autorska, udoskonalana przez wiele miesięcy receptura, zachwyca każdego, kto ma okazję wziąć do ręki butelkę i rzucić wyzwanie zabrudzonym felgom.

 

K2 Roton to flagowy produkt serii PRO, który udowodnił, że można dostarczać spektakularne efekty prac w ekonomicznej cenie produktu.

PRO innowacje

K2 PRO to także zupełne innowacje produktowe na polskim rynku. Przykładem jest K2 Vapron -rewolucyjna metoda regeneracji zniszczonych reflektorów samochodowych, bez konieczności ich demontażu.

 

Działanie zestawu opiera się na odbudowie przezroczystej warstwy poliwęglanu poprzez naniesienie nowej, płynnej poliwęglanowej powłoki.

 

Zestaw K2 Vapron, wdarł się przebojem na listę najciekawszych nowości detailngowych i szybko stał się hitem sprzedaży. Zestaw pojawił się w materiałach najpopularniejszych polskich twórców na YouTube, takich jak Grzegorz Duda, Detailingowy TV czy Miłośnicy Detailingu, docierając do dziesiątek tysięcy entuzjastów motoryzacji, co jeszcze mocniej wpłynęło na świadomość produktu. Potwierdzeniem wysokiego zainteresowania i zadowolenia są setki pozytywnych opinii w Internecie od klientów, którzy dzięki nowości K2 uzyskali świetne efekty regeneracji lamp.

 

K2 Vapron

Pełen profesjonalizm – czyli oferta, która czyści od felgi po podsufitkę

Nie ma półki detailera bez środku typu APC (ang. all purpose cleaner – uniwersalny środek czyszczący).

 

K2 APC to środek bardzo praktyczny. Klienci potwierdzają jego skuteczność. Doceniają za wygodne i szybkie, ale też oszczędne rozwiązanie. K2 APC Neutral i APC Strong są powszechnie stosowane przez profesjonalistów i amatorów. Przydają się na co dzień do usuwania kłopotliwych zabrudzeń, a także podczas gruntownego czyszczenia auta.

 

K2 APC

 

Wśród środków serii PRO nie mogło zabraknąć środka do zwieńczenia detailingowych prac.

 

Płyn do czyszczenia podsufitki samochodowej K2 VELOR PRO to wyjątkowy, niewymagający wcześniejszego przygotowania, wygodny, gotowy do użycia produkt. Połączenie tych cech sprawia, że sięgają po niego doświadczeni detailerzy oraz pasjonaci motoryzacji.

 

K2 VELOR PRO

 

Zainteresowanie detailingiem sprawia, że na rynku kosmetyków detailingowych pojawiają się coraz to nowe próby wejścia kolejnych producentów i produktów. Jednak rośnie też wiedza i oczekiwania samych klientów.

 

Studia detailngowe, jak i klientów indywidualnych, nie satysfakcjonuje sam efekt „wow”. Coraz częściej liczą każdą złotówkę wydaną na środki używane podczas prac.

 

Nikt nie lubi przepłacać (szczególnie w czasie, gdy wzrastają wszystkie koszty). Warto w swojej ofercie posiadać produkty, które dostarczają klientowi profesjonalne działanie w korzystnej cenie.

 

Artykuł sponsorowany przez Melle

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).