DENSO Aftermarket "Dostawcą Roku 2021" GroupAuto International | MOTOFAKTOR

DENSO Aftermarket "Dostawcą Roku 2021" GroupAuto International

person Adrian Januszkiewicz 8/12/2021

DENSO Aftermarket zdobyło tytuł Dostawcy Roku 2021 przyznawany przez GroupAuto International za działania w pełni zgodne ze strategią grupy.

Podczas ceremonii, która niestety musiała odbyć się online ze względu na ograniczenia związane z koronawirusem, DENSO otrzymało nagrodę za osiągnięcie znaczących celów w różnych kluczowych dla strategii GroupAuto kategoriach, m.in. jakość, sprzedaż, logistyka i marketing – a więc we wszystkich obszarach kluczowych dla sukcesu każdej firmy.

 

Cieszę się, że mogę odebrać nagrodę w imieniu DENSO. Żałuję tylko, że wydarzenie odbywa się online, ponieważ byłoby wspaniale móc uczcić tę prestiżową nagrodę prawdziwym spotkaniem – powiedział Nigel Cole, DENSO Global ITG Manager.

 

Ostatnie dwa lata były trudne dla wielu ludzi i większości branż. Niezależny rynek części zamiennych po raz kolejny udowodnił jednak swoją odporność, a nawet wykazał duże oznaki poprawy. DENSO i pozostali dostawcy są bardzo wdzięczni za pracę i wysiłki GroupAuto i jej członków mające na celu stymulowanie branży – dodał.

 

Nagroda jest wyrazem poparcia dla podstawowych wartości DENSO Aftermarket oraz uznania wysiłków, jakie firma podejmuje, aby nie tylko spełniać, ale również przekraczać wysokie oczekiwania grupy zakupowej.

 

Źródło: DENSO

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).