Demo Car firmy Tip-Topol wyrusza w trasę | MOTOFAKTOR

Demo Car firmy Tip-Topol wyrusza w trasę

person Redakcja 15/08/2019

Demo Car to ogólnopolskie spotkania, podczas których Tip-Topol prezentuje maszyny warsztatowe oraz narzędzia, materiały naprawcze i eksploatacyjne. Start 4 września.

Raz do roku Demo Car odwiedza kilkanaście miast w całej Polsce. Tym razem pracowników i właścicieli warsztatów samochodowych, serwisów wymiany i naprawy ogumienia oraz inne firmy powiązane z branżą motoryzacyjną Tip-Topol zaprasza do 12 lokalizacji. Spotkania są bezpłatne, a wejść na nie można za okazaniem zaproszenia, które można uzyskać od przedstawiciela handlowego. Aby otrzymać zaproszenie nie trzeba być klientem firmy Tip-Topol, wejście na Demo Car jest dostępne także dla tych, którzy do tej pory nie współpracowali z firmą.

 

Program spotkań:

 

 • Bezłyżkowy system montażu i demontażu opon w tym typu Run-Flat (Mondolfo Ferro Aquila Audax)
 • Profesjonale wyważanie koła (Mondolfo Ferro MT3600UP C oraz Invento VB450)
 • Obsługa układu klimatyzacyjnego R1234yf na urządzeniach Texa 712R, Invento Handy Advance oraz AVL ADS110
 • Pomiar geometrii urządzeniem 3D (Invento XV550X)
 • Obsługa czujników TPMS – nowe typy czujników OEM i procedury przyuczenia
 • Osprzęt do wyważania kół firmy Haweka
 • Rynek gazu do klimatyzacji – jak może wyglądać do roku 2030
 • NOWOŚCI: ciężarek nie pozostawiający śladów, nowa linia czujników TPMS, wózki do kół
 • Specjalne oferty promocyjne dostępne wyłącznie podczas trwania imprezy
 • Konkursy z cennymi nagrodami
 • Poczęstunek

 

Podczas spotkań klienci mają okazję porozmawiać na temat wybranej maszyny z ekspertem. Zgłoszenia przyjmowane są przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Tip-Topol.

Źródło: Tip-Topol

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).