Delphi Technologies oferuje części do Tesli Model S | MOTOFAKTOR

Delphi Technologies oferuje części do Tesli Model S

Oferta części zawieszenia i układu kierowniczego Delphi Technologies została poszerzona o nowe komponenty do Tesli Model S.

Premiera dotyczy kilku nowych części, w tym wahaczy, łączników stabilizatora, drążków kierowniczych i przegubów kulowych. Dzięki połączeniu tych komponentów właściciele warsztatów mogą oferować naprawę i wymianę części w popularnej Tesli Model S.

Najważniejsze założenia: bezpieczeństwo i wykonanie na najwyższym poziomie w branży

W procesie projektowym nowe części do Tesli Model S osiągnęły imponujące wyniki i przeszły testy bezpieczeństwa. Obróbka cieplna korpusu wahacza Delphi Technologies ma gwarantować wyższą wytrzymałość i odporność na zużycie niż oryginalne wyposażenie. Dodatkowo, testy siły ciągnięcia i nacisku sworzni kulowych wykazują wyższą wytrzymałość produktu Delphi Technologies.

Nasza nowa oferta części zawieszenia i układu kierowniczego to kolejny przykład wysokiego zaangażowania w zapewnienie klientom jak najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Wyniki ostatnich testów robią wrażenie i sprawiają, że nasze części stanowią optymalne rozwiązanie dla warsztatów, których właściciele chcą oferować serwis z górnej półki. Uważamy, że w przypadku norm dotyczących części zamiennych nie może być mowy o żadnych kompromisach, szczególnie że bezpieczeństwo i doznania z jazdy stanowią podstawowe wyznaczniki produktu wysokiej jakości. Nowa oferta części zawieszenia i układu kierowniczego pokazuje, jak nasza pionierska inżynieria w dziedzinie komponentów o jakości oryginalnego wyposażenia przynosi korzyści właścicielom pojazdów i warsztatów.

wiceprezes Delphi Technologies ds. Marketingu Globalnego, Planowania Produktu i Planowania Strategicznego - Neil Fryer

 

Wymiana części zawieszenia i układu kierowniczego w Tesli Model S ma szczególną wagę, większą niż przeciętna naprawa tego typu, ponieważ części te odgrywają wyjątkową rolę w trybach jazdy samochodu. Inteligentne zawieszenie pneumatyczne odpowiada za wygodę, bezpieczeństwo i osiągi trybu Cheetah, którym Tesla Model S P100D w dużej mierze zawdzięcza swoją popularność. Dlatego też dla właścicieli pojazdów niezwykle istotne jest znalezienie części zamiennych identycznych z komponentami fabrycznymi.

Wspieranie rewolucyjnej generacji pojazdów

Nowe produkty dołączają do oferty już istniejących części dostępnych dla tego zastosowania. Są to klocki i tarcze hamulcowe oraz akcesoria, które zyskały już popularność wśród właścicieli warsztatów oferujących rzetelny serwis o wysokiej jakości. Wszystkie te części razem stanowią podstawę kompleksowego rozwiązania podwoziowego dla pojazdów elektrycznych na rynku części zamiennych.

 

Źródło: BorgWarner

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).