Dębica S.A. w gronie Pereł Polskiej Gospodarki | MOTOFAKTOR

Dębica S.A. w gronie Pereł Polskiej Gospodarki

Dębicka spółka została wyróżniona w prestiżowym rankingu polskich przedsiębiorstw – „Perły Polskiej Gospodarki” – w kategorii „Perły Wielkie”.

Nagroda została przyznana za konsekwentną realizację polityki i strategii firmy oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i efektywnych przedsiębiorstw w Polsce.

Cieszymy się, że jury doceniło działania Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. z zakresu rozwoju biznesowego. Od wielu lat konsekwentnie realizujemy strategię, dzięki której nasze przedsiębiorstwo plasuje się w czołówce firm przemysłowych w Polsce, a opony Dębicy stały się marką globalną, dostępną w wielu krajach na całym świecie.

Prezes Zarządu Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. - Leszek Szafran

 

Ranking „Perły Polskiej Gospodarki” to inicjatywa redakcji magazynu ekonomicznego „Polish Market”, realizowana we współpracy ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie. Jej celem jest promowanie przedsiębiorstw, które swoją działalnością skutecznie napędzają polską gospodarkę.

 

W tegorocznej edycji plebiscytu ocenie poddano ponad 2000 organizacji, których przychody z całokształtu działalności gospodarczej w okresie roku wyniosły co najmniej 100 milionów złotych – w przypadku kategorii „Perły Duże”, oraz powyżej 1 miliarda złotych – w przypadku „Perły Wielkie”. Pozycja na liście rankingowej zależy nie tylko od wielkości firmy, mierzonej wartością przychodów ogółem, ale również od jego efektywności, dynamiki i płynności finansowej. W ocenie przedsiębiorstw pomaga specjalny algorytm, opracowany przez naukowców z SGH, który szereguje jednostki posługując się międzynarodowymi wskaźnikami audytorskim.

 

Wyniki XVI edycji Rankingu Pereł Polskiej Gospodarki zostały ogłoszone 11 grudnia na Zamku Królewskim w Warszawie.

 

„Perły Polskiej Gospodarki” to kolejne już wyróżnienie przyznane Firmie Oponiarskiej Dębica S.A. za działalność gospodarczą. W październiku br. spółka została wiceliderem klasyfikacji ogólnej „Złotej Setki Firm Podkarpacia”, na swoim koncie ma też wiele innych nagród doceniających skuteczność prowadzonej działalności.

 

Źródło: Dębica S.A.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).