Dębica S.A. w gronie Pereł Polskiej Gospodarki | MOTOFAKTOR

Dębica S.A. w gronie Pereł Polskiej Gospodarki

person Adrian Januszkiewicz 13/12/2018

Dębicka spółka została wyróżniona w prestiżowym rankingu polskich przedsiębiorstw – „Perły Polskiej Gospodarki” – w kategorii „Perły Wielkie”.

Nagroda została przyznana za konsekwentną realizację polityki i strategii firmy oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i efektywnych przedsiębiorstw w Polsce.

Cieszymy się, że jury doceniło działania Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. z zakresu rozwoju biznesowego. Od wielu lat konsekwentnie realizujemy strategię, dzięki której nasze przedsiębiorstwo plasuje się w czołówce firm przemysłowych w Polsce, a opony Dębicy stały się marką globalną, dostępną w wielu krajach na całym świecie. Leszek Szafran Prezes Zarządu Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.

 

Ranking „Perły Polskiej Gospodarki” to inicjatywa redakcji magazynu ekonomicznego „Polish Market”, realizowana we współpracy ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie. Jej celem jest promowanie przedsiębiorstw, które swoją działalnością skutecznie napędzają polską gospodarkę.

 

W tegorocznej edycji plebiscytu ocenie poddano ponad 2000 organizacji, których przychody z całokształtu działalności gospodarczej w okresie roku wyniosły co najmniej 100 milionów złotych – w przypadku kategorii „Perły Duże”, oraz powyżej 1 miliarda złotych – w przypadku „Perły Wielkie”. Pozycja na liście rankingowej zależy nie tylko od wielkości firmy, mierzonej wartością przychodów ogółem, ale również od jego efektywności, dynamiki i płynności finansowej. W ocenie przedsiębiorstw pomaga specjalny algorytm, opracowany przez naukowców z SGH, który szereguje jednostki posługując się międzynarodowymi wskaźnikami audytorskim.

 

Wyniki XVI edycji Rankingu Pereł Polskiej Gospodarki zostały ogłoszone 11 grudnia na Zamku Królewskim w Warszawie.

 

„Perły Polskiej Gospodarki” to kolejne już wyróżnienie przyznane Firmie Oponiarskiej Dębica S.A. za działalność gospodarczą. W październiku br. spółka została wiceliderem klasyfikacji ogólnej „Złotej Setki Firm Podkarpacia”, na swoim koncie ma też wiele innych nagród doceniających skuteczność prowadzonej działalności.

 

Źródło: Dębica S.A.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).