Dębica nagradza za zakup swoich opon | MOTOFAKTOR

Dębica nagradza za zakup swoich opon

person Adrian Januszkiewicz 1/10/2020

Dębica rusza z nowym konkursem, w którym za zakup opon zimowych można wygrać karty paliwowe o wartości 6 000 zł oraz gadżety przydatne podczas wypraw w teren.

Aby grać o nagrody wystarczy kupić dowolny komplet opon zimowych marki Dębica[1], w dowolnie wybranym punkcie sprzedaży w Polsce – w serwisie stacjonarnym lub za pośrednictwem sklepu online. Następnie należy zarejestrować się na stronie www.tankujzdebica.pl i w kreatywny sposób odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Warunkiem koniecznym przystąpienia do akcji jest zachowanie dowodu zakupu.

 

Do wygrania jest 5 kart paliwowych o wartości 6000 zł każda, z możliwością wykorzystania środków na stacjach sieci ORLEN i Bliska oraz 250 gadżetów sygnowanych logo marki Dębica, w tym sportowe plecaki, bidony i bezprzewodowe głośniki.

Zbilżający się sezon wymiany opon zimowych to doskonały powód, by zachęcić konsumentów do wyboru opon marki Dębica, które od lat panują na polskich drogach. Klienci cenią je za wysoką jakość dostępną w atrakcyjnej cenie. Biorąc udział w naszym konkursie można zyskać nie tylko sprawdzone na drodze ogumienie, ale także mnóstwo wrażeń z jazdy dzięki bezpłatnemu tankowaniu. Marta Kosyra Consumer Brand Marketing Manager EEN w Goodyear Dunlop Tires Polska

 

Akcja konkursowa marki Dębica potrwa od 1 października do 18 grudnia i będzie wspierana przez ogólnopolską kampanię: na kanałach cyfrowych, social media i w wielu popularnych stacjach radiowych.

 

[1] Dowolny rozmiar opon modeli Frigo 2, Frigo HP2, Frigo SUV lub Frigo SUV2.

 

Źródło: Goodyear

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).