Dayco z nagrodą GM Supplier Quality Excellence Award | MOTOFAKTOR

Dayco z nagrodą GM Supplier Quality Excellence Award

person Adrian Januszkiewicz 22/05/2020

Firma Dayco została nagrodzona przez General Motors poprzez jej światową sekcję zajmującą się jakością i rozwojem dostawców.

Nagroda, która jest przyznawana najlepiej działającym zakładom produkcyjnym, które spełniły lub przekroczyły bardzo rygorystyczne kryteria jakości i udzielały wsparcia całej organizacji GM, trafiła do zakładu San Luis Potosi w Meksyku Dayco za jego wkład w całym 2019 roku.

 

Ten sam zakład zdobył w ubiegłym roku podobną nagrodę od Fiat Chrysler Automobiles, kiedy to został wyróżniony za wyjątkową jakość zarówno w części produkcyjnej, jak i partnerskiej w zakresie dostaw Mopar.

To bardzo satysfakcjonujące, gdy nasi cenni klienci doceniają wdrożone systemy i procesy, które pozwalają produkować komponenty najwyższej jakości, na których można polegać. Ta nagroda jest zatem nagrodą dla naszych pracowników, którzy niestrudzenie pracują, aby Dayco była wyjątkową firmą. Michael Weiss prezes Dayco Global Powertrain Operations

 

Źródło: Dayco

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).