Dayco ujednolica swój katalog internetowy | MOTOFAKTOR

Dayco ujednolica swój katalog internetowy

person Adrian Januszkiewicz 27/10/2021

Aby ułatwić i przyspieszyć znajdowanie właściwych części zamiennych, firma Dayco całkowicie przeprojektowała i zintegrowała swoje rozwiązania katalogowe.

Historycznie użytkownicy mieli dostęp do katalogów specyficznych dla rynku, z których każdy miał nieco inny styl i układ w zależności od lokalizacji użytkownika, podczas gdy w nowym katalogu, po wybraniu regionu, wygląd, format i funkcjonalność są jednolite i dostępne w 14 różnych językach.

Ponieważ informacje o produkcie są tak ważną funkcją na współczesnej witrynie internetowej, dlatego też możliwość dostępu do nich z dowolnego jej obszaru była priorytetem w projekcie rozwoju. Z tego powodu umieściliśmy widżet w prawym dolnym rogu każdej strony, który umożliwia użytkownikom przejście do sekcji katalogu lub powrót do niej z dowolnej części witryny za pomocą jednego kliknięcia. Poprawiliśmy również komfort użytkownika, zwiększając liczbę metod wyszukiwania i poszerzając liczbę grup produktów, które zawiera katalog, co odzwierciedla ciągły rozwój programu Dayco Aftermarket. W bardziej przejrzysty i spójny sposób prezentowane są również zdjęcia przy użyciu wysokiej jakości grafiki, a intuicyjny charakter projektu sprawia, że ​​może on działać z równą przejrzystością i skutecznością, niezależnie od tego, czy jest oglądany za pomocą przeglądarki stacjonarnej, tabletu czy smartfona. Te innowacje sprawiają, że katalog jest bardziej przyjazny dla użytkownika i ma dodatkowe funkcje, takie jak historia wyszukiwania, możliwość opuszczenia go, odwiedzenia innych obszarów witryny, powrotu i wznowienia wyszukiwanie w tym samym miejscu, w którym przerwano, czyni go jeszcze bardziej wszechstronnym i łatwym w użyciu. Dayco jest firmą globalną o spójnych standardach i metodologii we wszystkich obszarach swojej działalności, dlatego tak ważne jest dla nas, aby te kluczowe atrybuty znalazły odzwierciedlenie w witrynie internetowej firmy, a zwłaszcza w kształcie i funkcjonalności katalogu, ponieważ jest to jeden z głównych atutów serwisu. Enzo Rabante Senior IT Manager w Dayco Global Digital Solutions

 

Źródło: Dayco

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).