Dayco na Autopromotec 2019 | MOTOFAKTOR

Dayco na Autopromotec 2019

Dayco po raz kolejny jest obecne na targach Autopromotec w Bolonii.

Targi Autopromotec w Bolonii rozpoczęły się dzisiaj i potrwają do końca tygodnia. Firma Dayco będzie obecna w Hali 16 przy stoisku C52, prezentując wybór wysokiej jakości produktów do przenoszenia napędu i innowacji technicznych.

Dayco jest wiodącym dostawcą części silnikowych systemów napędowych dla przemysłu motoryzacyjnego, a wydarzenia takie jak Autopromotec pozwalają nam komunikować globalną strategię firmy i markę, informować gości na temat szerokości naszego asortymentu i możliwości technicznych, a także zaoferować pomoc i doradztwo w zakresie „najlepszych praktyk” dla osób odpowiedzialnych za ich instalowanie.

Marketing Manager w regionie EMEA Dayco - Andrea Centrella

 

Jako pionier w branży, firma Dayco wprowadziła na rynek wiele nowych rozwiązań, a produkty takie jak teflonowe paski rozrządu High Tenacity (HT) i pasek w oleju (BIO) pozwoliły firmie zyskać dobrą reputację dzięki innowacjom technicznym.

Autopromotec zapewnia nam idealną platformę do zaprezentowania naszych najnowszych produktów, która obejmuje Dayco BSG 48 V - hybrydowy system stop / start - oraz Decoupler - koło pasowe wału korbowego ze sprężynowym tłumieniem drgań do pojazdów osobowych i ciężarowych. Ponadto wykorzystamy tę okazję do przedstawienia termostatów, naszej najnowszej propozycji w asortymencie, która doskonale uzupełnia naszą obecną ofertę części zamiennych Dayco. Oprócz tych ważnych, bieżących nowości, istotne jest, abyśmy zrobili wszystko, co w naszej mocy, by pomóc mechanikom odpowiedzialnym za instalowanie naszych produktów, w wykonywaniu swej pracy zgodnie z najlepszymi możliwymi standardami. W związku z tym zapewnimy również szkolenie techniczne podczas całego wydarzenia. Prezentacje na stoisku, które koncentrują się na nowych rozwiązaniach Dayco, w tym: układu napędu hybrydowego BSG 48V, aplikacjach BIO, paskach PV i sterowaniu napędami pomocniczymi, zawierają konkretne przykłady problemów, z jakimi stykają się mechanicy podczas wymiany produktu oraz informacje, jak radzić sobie z nimi, a także wskażemy dlaczego dla poprawnej instalacji układu pasowego ważna jest wymiana wszystkich elementów określonych w instrukcjach serwisowych producenta pojazdu. Jako światowy lider i producent oryginalnego wyposażenia, Dayco ma niezrównaną wiedzę na temat dzisiejszych systemów napędowych, co może pomóc mechanikom zrozumieć ich złożoność, a także wyzwania związane z ich obsługą i naprawami. Dlatego przydatne informacje techniczne mają kluczowe znaczenie dla zapewnienia mechanikom odpowiedniej wiedzy by bez obaw mogli podjąć się tej pracy.

- Andrea Centrella

 

Dayco jest światowym liderem w badaniach, projektowaniu, produkcji i dystrybucji podstawowych komponentów silników, układów napędowych oraz świadczeniu usług dla branży samochodów i pojazdów ciężarowych, a także dla przemysłu, sektora budowlanego i rolnictwa.

 

Dayco ma ponad 40 lokalizacji w 21 krajach i ponad 4500 współpracowników. Więcej informacji o Dayco można znaleźć na stronie internetowej firmy.

 

Źródło: Dayco

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).