Dayco Garage – portal dla profesjonalistów | MOTOFAKTOR

Dayco Garage - portal dla profesjonalistów

person Adrian Januszkiewicz 27/02/2018

Dayco zachęca do zarejestrowania się na firmowym portalu - Dayco Garage – dedykowanym profesjonalistom z branży – mechanikom, sprzedawcom części, product managerom oraz dziennikarzom motoryzacyjnym.

Dayco Garage jest źródłem informacji na temat firmy Dayco, jej oferty, a także wprowadzanych nowości.

 

Zarejestrowany użytkownik Dayco Garage będzie otrzymywać bieżące informacje techniczne i serwisowe dotyczące produktów Dayco na wskazany przy rejestracji adres mailowy.

Jak się zarejestrować?

  • Należy odwiedzić stronę: www.daycoaftermarket.com
  • Z listy rozwijanej na górze strony wybrać kraj: Polska i zatwierdzić wybór
  • Po otwarciu strony, z menu po lewej stronie wybrać: Garage
  • Po otwarciu strony kliknąć na fragment: Access to reserved area
  • Po otwarciu okna kliknąć na słowo: Rejestracja, a następnie wypełnić formularz, który się pojawi
  • Po uzupełnieniu formularza kliknąć Wyślij
  • Na wskazany w formularzu adres mailowy zostanie przesłana wiadomość w jaki sposób aktywować indywidualne konto
  • Po otrzymaniu dostępu logowanie odbywa się poprzez wpisanie indywidualnego loginu i hasła w polu Access to reserved area po uprzednim, ponownym wyborze strony Garage.

 

Źródło: Dayco

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).