Darmowa dostawa bez minimalnej kwoty zamówienia na ALZURA Tyre24 | MOTOFAKTOR

Darmowa dostawa bez minimalnej kwoty zamówienia na ALZURA Tyre24

Platforma B2B ALZURA Tyre24 zmieniła dwa dostępne typy kont: Basic i Premium Marketplace Account oferują teraz jeszcze więcej usług i funkcji.

Zmieniony model konta oferuje znacznie atrakcyjniejsze i bardziej przejrzyste koszty wysyłki dla klientów firmowych. W Basic Marketplace Account klienci za zamówienie powyżej 236 netto złotych zapłacą za wysyłkę tylko 15,60 netto złotych, obojętnie czy to opony, felgi, czy części samochodowe, a więc o 12,20 netto złotych mniej niż dotychczas. Wcześniej klienci ponosili koszty związane z wysyłką w wysokości 27,80 netto złotych za zamówienie, za pojedyncze opony i felgi oraz za zamówione części poniżej 240 netto złotych. Teraz powyżej 236 netto złotych dostawa jest bezpłatna.

 

Jeszcze więcej mogą zaoszczędzić klienci posiadający Premium Marketplace Account dzięki bezpłatnej dostawie bez minimalnej wartości zamówienia. Konto oferuje również dalsze korzyści dla warsztatów, tj. ochrona kupującego i gwarancja najlepszej ceny. Dzięki ochronie kupującego klient otrzymuje zwrot ceny zakupu za pośrednictwem ALZURA Tyre24, jeśli zamówiony towar nie dotrze lub nie odpowiada opisowi. Warunkiem jest to, że sprzedawca nie zaproponował kupującemu zadowalającego rozwiązania.

 

Gwarancja najlepszej ceny obowiązuje, jeśli kupujący znajdzie identyczny produkt od tego samego sprzedawcy w niższej cenie na innym portalu, a mimo to dokona zakupu na Tyre24, otrzyma zwrot różnicy i podziękowanie od Tyre24 za lojalność.

Najniższa cena produktu i pełna przejrzystość rynku

Wspomniane dwa konta, które zostały dostosowane odzwierciedlają cenę dostawcy w stosunku 1:1. Ceny produktów wszystkich dostawców ALZURA odpowiadają ich bezpośrednim ofertom bez żadnych dodatkowych dopłat, dotyczy to również małych części lub części w bardzo niskich cenach.

Przejrzystość jest dla nas bardzo ważna. Na przykład wymieniamy nazwy hurtowni oferujących produkty w wyszukiwaniu. Wszystkie opłaty są również przejrzyste, gwarantujemy, że nie ma żadnych ukrytych kosztów.

CEO i założyciel firmy ALZURA AG, właściciel portalu B2B ALZURA Tyre24 - Michael Saitow

 

Oprócz bezpośredniego fakturowania od dostawcy, klienci mają również możliwość bezpośredniego kontaktu ze specjalistami ds. dostawców. W przypadku zapytań, takich jak szczegóły techniczne lub dostawa, platforma nawiązuje bezpośredni kontakt z dostawcą.

W razie problemów, nie zostawiamy nikogo na lodzie. Dzięki naszej wielkości możemy zawsze zdecydowanie interweniować, gdy pojawiają się problemy. Dostawcy muszą zaakceptować te decyzje, które zwykle podejmowane są mając na uwadze dobro klientów. W końcu to jakość usług sprawia, że klienci pozostają lojalni.

- Michael Saitow

Najniższa cena lub najszybsza dostawa

Wraz ze zmienionym modelem kont wprowadzono również nowe sortowanie dostawców według najniższej ceny lub najszybszej dostawy. Po wybraniu żądanego produktu, sprzedawcy mogą posortować dostawców, którzy mają dany artykuł na stanie według „najtańszej” lub „najszybszej oferty”. Przykładowo, klient może otrzymać artykuł w ciągu jednego dnia lub poczekać trzy do czterech dni i zaoszczędzić 40 procent.

Jest to dla nas bardzo ważne i mocno skupiamy się na jakości oferowanych przez nas usług.

- Michael Saitow

SAITOW AG staje się ALZURA AG

Od 1 lipca SAITOW AG, spółka prowadząca działalność w ramach platformy B2B, została przekształcona na ALZURA AG. Wraz ze zmianą nazwy firma e-Commerce ujednolica swój wygląd pod marką parasolową ALZURA. Dotychczasowe umowy obowiązują i zostaną przeniesione na ALZURA AG.

 

Źródło: ALZURA

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).