DAF Trucks nagrodzi mechaników i serwisy | MOTOFAKTOR

DAF Trucks nagrodzi mechaników i serwisy

W ramach konkursów „Technician of the Year” i „Service Team of the Year” DAF rozpoczyna poszukiwania swoich najlepszych europejskich zespołów warsztatowych.
4/10/2023

 

W nadchodzących miesiącach w 18 krajach odbędą się lokalne konkursy „Technician of the Year”. W rywalizacji mogą wziąć udział mechanicy ze wszystkich placówek dealerskich i punktów serwisowych DAF w całej Europie. Zwycięzcy konkursów w poszczególnych krajach będą rywalizować ze sobą wraz z doradcami serwisowymi ze swoich warsztatów w międzynarodowym finale w lutym 2024 roku — najlepszy zespół zostanie nagrodzony tytułem „European Service Team of the Year”.

DAF European Technician of the Year

Aby podkreślić znaczenie profesjonalnych serwisantów warsztatowych, DAF co dwa lata organizuje dla nich konkurs „Technician of the Year” – mówi Albert Florijn, dyrektor działu Dealer Workshop Services w firmie DAF – Ciężarówki DAF to zaawansowane technologicznie pojazdy, które łączą w sobie najnowsze, niezwykle ekologiczne technologie układu napędowego oraz wiodące w branży funkcje cyfrowe. W efekcie są to najlepsze i najbardziej wydajne pojazdy na rynku. Praca przy tych imponujących ciężarówkach wymaga od serwisantów rozległej i dogłębnej wiedzy technicznej – wyjaśnia Florijn.

 

Mechanik ściśle współpracuje z doradcą serwisowym. Obie te osoby są odpowiedzialne za komunikację z klientem. Bardzo ważna jest procedura przyjęcia pojazdu. Jasna i przyjazna komunikacja to często niedoceniana umiejętność, ale w firmie DAF cenimy ją wysoko. Chodzi o zapewnienie doskonałej obsługi i jakości z dbałością o najdrobniejsze szczegóły – dodaje.

 

Konkursy „National Technician of the Year” będą organizowane w różnych krajach w całej Europie do końca tego roku. Z kolei konkurs „Service Team of the Year” odbędzie się w siedzibie firmy DAF w Eindhoven w lutym 2024

 

Źródło: DAF Trucks

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).