Czujniki NOx Vitesco w ofercie Martex | MOTOFAKTOR

Czujniki NOx Vitesco w ofercie Martex

person Redakcja 19/09/2023

Martex wzbogacił swoją ofertę o czujniki NOx firmy Vitesco Technologies, który jest ich jedynym producentem na rynek OE.

 

Vitesco Technologies jest jedynym dostawcą specjalizującym się w produkcji najnowocześniejszych układów napędowych dla szerokiej gamy zastosowań w tym samochodów osobowych, a także lekkich i ciężkich pojazdów użytkowych wyposażonych w silniki wysokoprężne.

 

Czujniki NOx zostały opracowane zarówno do zastosowań 12V, jak i również 24V. Solidna konstrukcja i system monitorowania zgodności emisji spalin zapewniają wysoką dokładność pomiaru w czasie rzeczywistym, tym samym zwiększając wydajność pracy silnika. Nowoczesna technologia gwarantuje zgodność z ogólnoświatowymi limitami emisji spalin.

 

Asortyment dostawcy jest dostępny według oryginalnych numerów producenta w dedykowanej grupie towarowej na B2B MARTEX w grupie towarowej „CZUJNIKI NOX VITESCO”.

 

Źródło: Martex

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).