Członkowie EV Klub Polska z rabatem na ładowanie w sieci GreenWay | MOTOFAKTOR

Członkowie EV Klub Polska z rabatem na ładowanie w sieci GreenWay

person Adrian Januszkiewicz 30/03/2021

Nawet 7% rabatu na usługi ładowania mogą otrzymać kierowcy EV dzięki współpracy partnerskiej pomiędzy EV Klub Polska oraz GreenWay Polska.

Członkowie EV Klub Polska, profesjonalnej organizacji zrzeszającej już niespełna 500 użytkowników i sympatyków samochodów elektrycznych, mogą ładować swoje pojazdy taniej na stacjach ogólnodostępnych. Przysługują im pięcio- lub siedmioprocentowe rabaty na usługi ładowania świadczone przez GreenWay Polska. W przyszłości wysokość zniżek ma wynieść nawet 10%!

 

Kod 5-procentowy otrzymuje na wstępie każda osoba, która zarejestrowała się w Klubie. Aby uzyskać zniżkę w wysokości 7%, należy wypełnić trzy ankiety udostępnione w panelu badawczym na stronie Klubu. Ankiety mają na celu zbadanie preferencji obecnych i przyszłych kierowców samochodów elektrycznych. Dotyczą między innymi kwestii związanych z ładowaniem BEV i PHEV, funkcjonalności aplikacji mobilnej oraz zakupu urządzeń i usług dotyczących ładowania.

Dzięki przeprowadzonym ankietom, jesteśmy w stanie zweryfikować potrzeby oraz problemy obecnych i przyszłych użytkowników samochodów z napędem elektrycznym. Jako Klub, na podstawie wyników ankiet, będziemy przekazywać sugestie kierowców do firm z branży elektromobilności, dzięki czemu razem – jako grupa – możemy mieć realny wpływ na kształtowanie i optymalny rozwój sektora zeroemisyjnego transportu w Polsce. Łukasz Lewandowski Koordynator EV Klub Polska

 

Stopniowo mają być wprowadzane dodatkowe benefity, m.in. atrakcyjne formy finansowania pojazdów elektrycznych i ubezpieczenia OC, AC oraz Assistance, rabaty na zakup i instalację domowych stacji ładowania, a w przyszłości także zniżki na usługi hotelarskie i gastronomiczne, dostęp do dedykowanych ofert w ramach internetowego katalogu produktów oraz pełne wsparcie prawne i techniczne.

Obecnie prowadzimy rozmowy z wieloma partnerami i jesteśmy otwarci na współpracę z każdym podmiotem aktywnym na rynku. Łukasz Lewandowski

 

Jak uzyskać kod rabatowy? Wystarczy zarejestrować się w EV Klub Polska na stronie elektromobilni.pl/klub i wziąć udział w badaniu.

 

EV Klub Polska został uruchomiony w ramach społeczno-edukacyjnej kampanii elektromobilni.pl, prowadzonej przez Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych (PSPA) oraz Krajowy Ośrodek Zmian Klimatu (KOZK). Organizacja, poprzez swoich członków, popularyzuje elektromobilność i promuje zrównoważony transport. Celem Klubu jest integracja, pomoc i realne wsparcie obecnych i przyszłych kierowców samochodów elektrycznych w Polsce, zabieganie o ich interesy, a także kształtowanie jak najlepszego otoczenia prawnego i gospodarczego dla użytkowania pojazdów zeroemisyjnych. EV Klub Polska jest jednym z współzałożycieli Global EV Drivers Alliance, organizacji zrzeszającej kluby użytkowników samochodów elektrycznych z całego świata – oprócz Polski, m.in. z USA, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Szkocji i Kanady.

 

Źródło: PSPA

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).