Części motoryzacyjne w centrum uwagi Tyre24 | MOTOFAKTOR

Części motoryzacyjne w centrum uwagi Tyre24

person Adrian Januszkiewicz 5/06/2019

Platforma B2B koncentruje się jeszcze bardziej na częściach motoryzacyjnych.

Platforma internetowa B2B Tyre24 nadal koncentruje się na sektorze części zamiennych. Po dodaniu części zamiennych do oferty w połowie roku 2017, Tyre24 wykorzystał ostatnie dwa lata, aby stale poszerzać asortyment i liczbę dostawców. Dzięki bardzo dobrym cenom hurtowym i optymalnej dostępności, Tyre24 stara się być atrakcyjną platformą zakupową dla swoich klientów z branży motoryzacyjnej.

 

Tymczasem użytkownicy komercyjni, tacy jak sprzedawcy opon, warsztaty samochodowe i salony samochodowe, mają dostęp do ponad 9,5 miliona części samochodowych online, dostarczanych przez różnych dostawców krajowych i międzynarodowych. Podobnie jak w przypadku opon i felg, Tyre24 zapewnia również rynek handlowy w sieci dla części samochodowych, które handlowcy mogą oferować swoim klientom.

 

Dostawcy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ceny na portalu, Tyre24 nie ma na to wpływu. Oferowane ceny podyktowane są dynamicznie, stale rosnącą konkurencją wśród dostawców z całej Europy. Platforma odzwierciedla, zgodnie z informacjami od dostawcy, korzyści wynikające z dostępności produktów i międzynarodowych cen towarów.

W odróżnieniu od handlu detalicznego częściami samochodowymi, gdzie cena części często zawiera znaczne opłaty za logistykę i administrację, cena online jest nierzadko niższa co jest o wiele korzystniejsze dla kupujących. Christian Koeper dyrektor operacyjny Tyre24

 

Oprócz korzystnej ceny oferty, wielu klientów Tyre24 również wykorzystuje kryteria, takie jak dostępność, szybkość dostawy i opinie innych użytkowników, aby podjąć decyzję o zakupie. Przejrzystość ilościowych i jakościowych wskazówek pojawiających się na platformach takich jak Tyre24 jest wykorzystywana przez kupujących do wyboru najlepszej subiektywnej i obiektywnej oferty dla nich.

Nasze doświadczenie wielu przypadkach jest doceniane i cena nie jest jedynym kryterium przy wyborze naszej platformy. Christian Koeper

Pełna oferta części zamiennych

Połączony z bazami danych DVSE i TecDoc, zapewnia aktualne i kompletne dane identyfikacyjne części i zamówień. Wartość dodana dotyczy w szczególności dostaw milionów różnych produktów, które reprezentują całe spektrum części nadwozia samochodów osobowych i pojazdów ciężarowych, a tym samym zwiększają elastyczność użytkownika w poszukiwaniu części zamiennych. Ze względu na szeroki asortyment towarów nawet trudno do znalezienia części są dostępne dla samochodów egzotycznych i zabytkowych.

Warsztat zazwyczaj nie ma możliwości utrzymywania kontaktu z wieloma dostawcami. Christian Koeper

 

Tyre24 znacznie ułatwia użytkownikowi znalezienie tego, czego szuka u różnych dostawców.

 

Istnieją proste opcje jednoznacznej identyfikacji poszczególnych artykułów: bezpośrednie wprowadzenie numeru artykułu za pośrednictwem EAN, numeru OE lub numeru handlowego, poprzez wyszukiwanie producenta pojazdu. Ponadto szacowane czasy dostawy są wyświetlane dla wszystkich produktów. Warsztaty zobaczą bezpośrednio, kiedy produkt zostanie dostarczony. Niezależnie od tego, czy zamawiane są opony, czy części samochodowe z optymalizacją funkcji, termin montażu można optymalnie zaplanować. Ponadto aplikacja umożliwia mobilny dostęp do całej bazy danych części pojazdu platformy.

 

Źródło: Saitow

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).