CTC wśród Dealerów Roku IVECO 2023 | MOTOFAKTOR

CTC wśród Dealerów Roku IVECO 2023

Spółka CTC, należąca do Grupy DBK, zdobyła II miejsce w plebiscycie Dealer Roku IVECO 2023.

Spółka CTC wchodząca do czołówki dealerów IVECO w Polsce to osiągnięcie również Grupy DBK, która nie kryła zadowolenia z tego faktu. Komentarz Grupy do tego wydarzenia cytujemy poniżej:

„To wyjątkowy moment dla nas wszystkich w Grupie DBK, potwierdzający najwyższą jakość naszych usług. Bycie uznawanym za jednego z najlepszych dealerów IVECO w Polsce to dowód na to, że oferowana przez nas kompleksowa obsługa stoi na najwyższym poziomie.

To wyróżnienie jest wynikiem całorocznej pracy naszego zespołu, który dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, oferuje rozwiązania idealnie dopasowane do specyfiki i potrzeb każdego biznesu, gwarantując tym samym najwyższy standard obsługi i satysfakcję naszych klientów. To właśnie ich opinie i sugestie są dla nas nieocenionym źródłem wiedzy, które pozwala nam na ciągłe ulepszanie oferowanych usług. Współpraca z marką IVECO umożliwia nam dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań, które następnie adaptujemy, aby sprostać różnorodnym i specyficznym wymaganiom naszych klientów. Razem tworzymy historię sukcesu!

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za to wyróżnienie i obiecujemy, że nie ustaniemy w dążeniu do bycia jeszcze lepszymi i zdobyciu kolejnych wyróżnień w przyszłości.

Wybierając IVECO, wybierz jednego z NAJLEPSZYCH DEALERÓW tej marki w Polsce! Grupę DBK!”

Źródło: Grupa DBK

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami? 

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).