Cromax ma nowy dodatek do podłoży plastikowych | MOTOFAKTOR

Cromax ma nowy dodatek do podłoży plastikowych

person Adrian Januszkiewicz 22/07/2022

Marka Cromax wprowadziła do swojej oferty dodatek AZ9700 Ultra Performance Plastic Additive do podłoży plastikowych.

Dodatek AZ9700 Ultra Performance Plastic Additive stanowi część systemu Ultra Performance Energy, który skraca czas naprawy i jednocześnie obniża koszty energii. System bazuje na technologii Axalta, która ma pozwalać na redukcję energii, nawet do 70% w przypadku suszenia w 20°C lub 40°C.

 

W dobie topniejących marż wydajność pracy jest niezwykle ważna. Nowy dodatek AZ9700 Ultra Performance Plastic Additive pozwala warsztatom na maksymalną wydajność, co przekłada się na większe zyski i mniejsze koszty za energię. Korzyści te docenią wszystkie warsztaty – mówi Marcin Masikowski, Axalta Training Coordinator Refinish Systems.

 

Dodatek AZ9700 Ultra Performance Plastic Additive w połączeniu z podkładem Ultra Performance Non-Sanding Surfacer NS208x oferować ma bardzo dobrą elastyczność i wysoką przyczepność podczas pracy z najczęściej spotykanymi zewnętrznymi elementami z tworzyw sztucznych, np. zderzakami. Podkład powstał w ramach koncepcji ValueShade, która ma pozwalać dobrać idealny odcień podkładu do każdego koloru lakieru. W rezultacie mamy otrzymać lepsze krycie i mniejsze zużycie lakieru bazowego oraz materiałów lakierniczych. Ma to stanowić niezawodne i bezpieczne rozwiązanie, zwłaszcza podczas lakierowania białych zderzaków. Co więcej, proces aplikacji mokro-na-mokro oznacza, że ma nie być potrzeby wstępnego gruntowania, a lakier można aplikować już po 5 minutach.

 

Cromax AZ9700 to łatwy sposób na wydajniejszą pracę warsztatu. Zastosowana w nim technologia przyspiesza pracę z najczęściej naprawianymi plastikowymi elementami nadwozia oraz obniża zużycie energii, co przekłada się na wydajniejszą pracę i większe zyski – wyjaśnia Marcin Masikowski.

 

Źródło: Axalta

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).