Cromax ma nowy dodatek do podłoży plastikowych | MOTOFAKTOR

Cromax ma nowy dodatek do podłoży plastikowych

Marka Cromax wprowadziła do swojej oferty dodatek AZ9700 Ultra Performance Plastic Additive do podłoży plastikowych.

Dodatek AZ9700 Ultra Performance Plastic Additive stanowi część systemu Ultra Performance Energy, który skraca czas naprawy i jednocześnie obniża koszty energii. System bazuje na technologii Axalta, która ma pozwalać na redukcję energii, nawet do 70% w przypadku suszenia w 20°C lub 40°C.

 

W dobie topniejących marż wydajność pracy jest niezwykle ważna. Nowy dodatek AZ9700 Ultra Performance Plastic Additive pozwala warsztatom na maksymalną wydajność, co przekłada się na większe zyski i mniejsze koszty za energię. Korzyści te docenią wszystkie warsztaty – mówi Marcin Masikowski, Axalta Training Coordinator Refinish Systems.

 

Dodatek AZ9700 Ultra Performance Plastic Additive w połączeniu z podkładem Ultra Performance Non-Sanding Surfacer NS208x oferować ma bardzo dobrą elastyczność i wysoką przyczepność podczas pracy z najczęściej spotykanymi zewnętrznymi elementami z tworzyw sztucznych, np. zderzakami. Podkład powstał w ramach koncepcji ValueShade, która ma pozwalać dobrać idealny odcień podkładu do każdego koloru lakieru. W rezultacie mamy otrzymać lepsze krycie i mniejsze zużycie lakieru bazowego oraz materiałów lakierniczych. Ma to stanowić niezawodne i bezpieczne rozwiązanie, zwłaszcza podczas lakierowania białych zderzaków. Co więcej, proces aplikacji mokro-na-mokro oznacza, że ma nie być potrzeby wstępnego gruntowania, a lakier można aplikować już po 5 minutach.

 

Cromax AZ9700 to łatwy sposób na wydajniejszą pracę warsztatu. Zastosowana w nim technologia przyspiesza pracę z najczęściej naprawianymi plastikowymi elementami nadwozia oraz obniża zużycie energii, co przekłada się na wydajniejszą pracę i większe zyski – wyjaśnia Marcin Masikowski.

 

Źródło: Axalta

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).