Continental: rozbudowa Centrum Logistycznego w Groß-Rohrheim | MOTOFAKTOR

Continental: rozbudowa Centrum Logistycznego w Groß-Rohrheim

person Adrian Januszkiewicz 25/07/2018

Centrum Logistyczne Continental Aftermarket w południowej Hesji zwiększy swoją powierzchnię 7 tys. m kw.

Za sprawą powiększenia powierzchni, Centrum Logistyczne Conatinental w Groß-Rohrheim będzie miało teraz 34 tys. m kw. powierzchni. Rozbudowa rozpoczęła się niedawno i ma się zakończyć na początku 2019 r. Liczba miejsc na palety wzrośnie z 32 400 do 44 550, a liczba miejsc na składowanie małych części zmiennych zwiększy się z 6 400 do ponad 25 000.

 

Continental wysyła swoje produkty z Groß-Rohrheim do firm dystrybucyjnych i sprzedawców działających na rynku aftermarketowym na całym świecie. Lotnisko we Frankfurcie oddalone jest od Centrum Logistycznego o zaledwie 50 km. Lokalizacja nad Renem to także dostęp do kilku portów śródlądowych, a Port Worms oddalony jest o zaledwie 10 km. Dojazd do autostrad A67 i A5 to odpowiednio 8 i 13 km.

 

Źródło: Continental

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).