Ciężarowe klocki hamulcowe Steinhof w ofercie sieci Gordon | MOTOFAKTOR

Ciężarowe klocki hamulcowe Steinhof w ofercie sieci Gordon

person Adrian Januszkiewicz 1/10/2018

Od października br. w sieci sprzedaży Gordon będą dostępne klocki hamulcowe marki Steinhof do pojazdów ciężarowych.

Oferta klocków hamulcowych Steinhof dla pojazdów ciężarowych i autobusów obejmuje ponad 60 referencji. Ponadto w portfolio znajdują się klocki hamulcowe Premium cechujące się lepszymi parametrami technologicznymi oraz wydłużoną żywotnością.

 

Do zalet klocków linii Premium, jak zapewnia Steinhof, należą:

 

  • Przedłużona żywotność. Dzięki ulepszonej formule materiału ciernego o podwyższonych parametrach, klocki Premium są niezawodne nawet do 200 tysięcy kilometrów!
  • Najwyższa jakość. Producent zastosował nowoczesną technologię prasowania klocków. Posiadany park maszynowy, zautomatyzowanie procesu produkcji gwarantują powtarzalność zakładanych parametrów, a w konsekwencji najwyższą jakość produktu finalnego.
  • Estetyka wykonania. Ulepszona linia malarska zapewnia jeszcze lepsze zabezpieczenie klocków hamulcowych oraz estetyczny wygląd.
  • Produkt bezkonkurencyjny. Jakość klocków z linii PREMIUM jest porównywalna z klockami oryginalnymi, przeznaczonymi na pierwszy montaż.
  • Certyfikaty i homologacje. Wszystkie klocki hamulcowe Steinhof posiadają wymagane certyfikaty i homologacje ECE R-90: angielską E11 wydaną przez VCA i polską E20 wydaną przez PIMOT.
  • Produkcja w oparciu o system zarządzania jakością ISO 9001:2008, który monitoruje proces produkcji klocków hamulcowych. Kontrola w procesie produkcji pozwoliła nam wyeliminować najmniejsze nieścisłości mogące wpływać na jakość produktu.
  • Hit sprzedażowy również za sprawą doskonałej relacji jakości do ceny.
  • Najwyższa skuteczność hamowania i niezawodna reakcja hamowania nawet w ekstremalnych warunkach.

 

Oferta klocków hamulcowych Steinhof obejmuje najpopularniejsze pojazdy ciężarowe. Istnieje również możliwość wykonania ich na zamówienie w przypadku, gdy klocki do pożądanego modelu pojazdu nie znajdują się w ofercie. Katalog dostępnych na rok 2018 tarcz i klocków hamulcowych Steinhof do pojazdów ciężarowych można znaleźć pod linkiem.

 

Źródło: Steinhof

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).