Chang Yool Han nowym dyrektorem zarządzającym Hankook UK | MOTOFAKTOR

Chang Yool Han nowym dyrektorem zarządzającym Hankook UK

Hankook Tire UK ogłosił powołanie Changa Yool Hana na stanowisko dyrektora zarządzającego w Wielkiej Brytanii od 1 października w filii w Daventry.

Przed objęciem tego stanowiska Han pracował w zespole Global Marketing Strategy w Korei, gdzie zdobył odpowiednio duże doświadczenie w sprzedaży i marketingu. Jest specjalistą w dziedzinie logistyki ze szczególnym naciskiem na zarządzanie łańcuchem dostaw, jak również posiada wieloletnie doświadczenie biznesowe, początkowo pracując w europejskiej centrali firmy Hankook, a następnie w niemieckim oddziale.

Dzięki wcześniejszemu piastowaniu stanowisk w firmie Hankook Tire w Europie, Han posiada dogłębną wiedzę zarówno w branży oponiarskiej, jak i na rynku europejskim. Dzięki doskonałej znajomości zagadnienia sprzedaży i marketingu w Wielkiej Brytanii może kontynuować zwiększanie pozycji naszej marki. Mamy duże zaufanie co do jego umiejętności i z przyjemnością przedstawiamy go jako nowego dyrektora zarządzającego w Wielkiej Brytanii.

prezes Hankook Tire Europe - Han-Jun Kim

Jestem zaszczycony z otrzymanego zaufania oraz możliwości dalszego wzmacniania pozycji firmy Hankook Tire jako producenta opon klasy premium na rynku brytyjskim, opierając się na naszym sukcesie i szerokiemu portfolio produktów w segmencie opon do samochodów osobowych, a także opon lekkich, ciężarowych i autobusowych. Już nie mogę się doczekać pracy z kompetentnym i doświadczonym zespołem brytyjskim.

- Chang Yool Han

 

Źródło: Hankook Tire

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).