Certyfikat Wiarygodności Biznesowej dla Exide Technologies SA | MOTOFAKTOR

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej dla Exide Technologies SA

person 6/06/2013

Exide Technologies otrzymał najwyższą, w czterostopniowej skali, ocenę wiarygodności biznesowej.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej nadawany jest w Polsce przez wywiadownię gospodarczą Dun & Bradstreet. Aby otrzymać taki certyfikat, firma musi wykazać się wysokim poziomem rentowności, zdolności i płynności finansowej, jednocześnie znikomym poziomie zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności.

Przyznany certyfikat jest dla nas wyjątkowym wyróżnieniem i potwierdzeniem, że nasze starania w zakresie zachowania najwyższych standardów biznesowych przynoszą wymierne efekty. Otrzymanie tego wyróżnienia w czasach spowolnienia gospodarczego jest także czytelną informacją dla naszych kontrahentów, potwierdzającą, że Exide Technologies SA to partner wiarygodny i o dobrej kondycji finansowej. Szczególnie w dzisiejszej sytuacji gospodarczej udokumentowana wiarygodność biznesowa to cenny kapitał, zwłaszcza dla firmy działającej zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych. W zeszłym roku niemal 70 proc. przychodów Exide Technologies SA generował eksport. Otrzymany certyfikat pozwoli nam jeszcze lepiej realizować plany sprzedażowe na rynkach światowych i z pewnością będzie doskonałym argumentem w budowaniu trwałych relacji z naszymi obecnymi i przyszłymi partnerami biznesowymi. Joanna Zakrzewska dyrektor finansowy Exide Technologies SA

 

Źródło: Exide Technologies SA

user photo

Autor

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).