CEO BorgWarner uhonorowany za osiągnięcia w branży motoryzacyjnej | MOTOFAKTOR

CEO BorgWarner uhonorowany za osiągnięcia w branży motoryzacyjnej

Dyrektor generalny BorgWarner, Frédéric Lissalde, został doceniony za swoje osiągnięcia w branży motoryzacyjnej przez społeczność „Ingénieurs Arts et Métiers”.
8/03/2023

 

 

Każdego roku renomowane francuskie stowarzyszenie inżynierów „Ingénieurs Arts et Métiers” uznaje wybitnego członka swojej społeczności za jego osiągnięcia. Frédéric Lissalde został laureatem tegorocznej nagrody Nessima Habifa za swoje międzynarodowe osiągnięcia zawodowe w branży motoryzacyjnej. Dołączy on do takich osób jak Robert Oppenheimer i Jean-François Dehecq, którzy należą do grona poprzednich laureatów tej nagrody.

 

Jestem zaszczycony, że otrzymałem takie uznanie tutaj, w Paryżu – powiedział Lissalde, prezes i dyrektor generalny BorgWarner – Ecole Nationale Supérieure des Arts et Métiers zapewniła mi solidne podstawy do udanej i różnorodnej kariery i chcę zachęcić naszą młodzież, aby zawsze dążyła do doskonałości we wszystkich aspektach swojego życia, niezależnie od wybranej ścieżki.

 

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się we współpracy z francuskimi stowarzyszeniami branżowymi Club Auto i Cercle La Rochefoucauld 6 marca w Hotel des Arts et Métiers w Paryżu. W wydarzeniu, które otworzyło przemówienie Frédéric Lissalde, wzięli udział wysocy rangą przedstawiciele świata nauki i przemysłu.

 

Od momentu ustanowienia nagrody Nessima Habifa w 1962 roku, przyznano ją już ponad 35 osobistościom ze świata nauki i przemysłu.

 

Źródło: BorgWarner

Zdjęcie główne: Michael Moenning

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).