CEO BorgWarner uhonorowany za osiągnięcia w branży motoryzacyjnej | MOTOFAKTOR

CEO BorgWarner uhonorowany za osiągnięcia w branży motoryzacyjnej

person Redakcja 8/03/2023

Dyrektor generalny BorgWarner, Frédéric Lissalde, został doceniony za swoje osiągnięcia w branży motoryzacyjnej przez społeczność „Ingénieurs Arts et Métiers”.

 

 

Każdego roku renomowane francuskie stowarzyszenie inżynierów „Ingénieurs Arts et Métiers” uznaje wybitnego członka swojej społeczności za jego osiągnięcia. Frédéric Lissalde został laureatem tegorocznej nagrody Nessima Habifa za swoje międzynarodowe osiągnięcia zawodowe w branży motoryzacyjnej. Dołączy on do takich osób jak Robert Oppenheimer i Jean-François Dehecq, którzy należą do grona poprzednich laureatów tej nagrody.

 

Jestem zaszczycony, że otrzymałem takie uznanie tutaj, w Paryżu – powiedział Lissalde, prezes i dyrektor generalny BorgWarner – Ecole Nationale Supérieure des Arts et Métiers zapewniła mi solidne podstawy do udanej i różnorodnej kariery i chcę zachęcić naszą młodzież, aby zawsze dążyła do doskonałości we wszystkich aspektach swojego życia, niezależnie od wybranej ścieżki.

 

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się we współpracy z francuskimi stowarzyszeniami branżowymi Club Auto i Cercle La Rochefoucauld 6 marca w Hotel des Arts et Métiers w Paryżu. W wydarzeniu, które otworzyło przemówienie Frédéric Lissalde, wzięli udział wysocy rangą przedstawiciele świata nauki i przemysłu.

 

Od momentu ustanowienia nagrody Nessima Habifa w 1962 roku, przyznano ją już ponad 35 osobistościom ze świata nauki i przemysłu.

 

Źródło: BorgWarner

Zdjęcie główne: Michael Moenning

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).