Centra: wyróżnie Created in Poland Superbrands 2014/2015 | MOTOFAKTOR

Centra: wyróżnie Created in Poland Superbrands 2014/2015

person 4/12/2014

W tegorocznej edycji Superbrands Centra została uznana za jedną z najsilniejszych marek na polskim rynku.

Tytuł Created in Poland Superbrands 2014/2015 zostaje przyznany w wyniku badania przeprowadzonego przez instytut badawczy ARC Rynek i Opinia. Celem badania jest określenie wspomaganej znajomości marki oraz skłonności do jej polecania przez konsumentów. W 2014 roku swoją opinię wyraziło ponad 15 tysięcy polskich respondentów, a ocenie poddano 2400 marek ze 110 kategorii.

Otrzymanie tytułu Created in Poland Superbrands 2014/15 to dla nas wielki zaszczyt i potwierdzenie, że nasze produkty znajdują uznanie na rynku. Ze względu na sposób badania, proces certyfikacji jest restrykcyjny i rzeczywiście pozwala wyłonić ścisłą elitę wśród funkcjonujących marek. Dla nas szczególnie ważne jest to, że wyboru najlepszych marek dokonują konsumenci. W końcu to oni są finalnymi odbiorcami produktów i mają okazję przetestować je w życiu codziennym. Certyfikat Superbrands 2014/2015 dla marki Centra to dowód, że nasze innowacje technologiczne są doceniane przez użytkowników akumulatorów. To również nagroda za pracę całego zespołu - marka Centra jest znana, ceniona za wysoką jakość, a przede wszystkim rekomendowana przez konsumentów. Cieszymy się szczególnie mocno, ponieważ Centra jest marką polską, od początku silnie związaną z Poznaniem. Mariola Michalczyk Exide Technologies SA, właściciel marki Centra

 

Organizacja Superbrands jest jedyną na świecie niezależną jednostką promującą ideę brandingu poprzez identyfikację, nagradzanie i opisywanie drogi do sukcesu najsilniejszych marek funkcjonujących na rynkach lokalnych. Międzynarodowa organizacja działa od ponad 20 lat w 87 krajach, a w 2004 roku zadebiutowała w Polsce.

 

Źródło: Centra

user photo

Autor

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).