Centra: ruszyła akcja 'Centra Mocy – sprawdź swój akumulator!’ | MOTOFAKTOR

Centra: ruszyła akcja 'Centra Mocy - sprawdź swój akumulator!'

person 21/10/2014

Aby skorzystać z bezpłatnej kontroli stanu akumulatora należy udać się do najbliższego punktu sprzedaży akumulatorów lub warsztatu, który bierze udział w akcji "Centra Mocy".

Podczas kontroli akumulator zostanie sprawdzony za pomocą specjalistycznego testera. Wynik badania zostanie umieszczony na specjalnej naklejce na akumulator oraz w formie uzupełnionej ulotki wraz z kuponem rabatowym uprawniającym do zakupu nowego akumulatora marki Centra lub Exide. Kupon rabatowy jest ważny przez 12 miesięcy od daty kontroli i można go zrealizować w punkcie sprzedaży, w którym został dokonany przegląd akumulatora w ramach akcji „Centra Mocy”. Wielkość rabatu pozostaje w gestii punktu sprzedaży akumulatorów oraz umiejętności negocjacyjnych kupującego.

 

Wzór prawidłowo wypełnionego kuponu i nalepki dostępny jest w formie pliku pdf. Pełna lista punktów biorących w akcji również jest dostępna w formie pliku pdf.

 

Źródło: Centra

user photo

Autor

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).