Castrol wprowadza na rynek nowy olej Magnatec

Castrol wprowadza na rynek nowy olej Magnatec

person Redakcja 13/04/2023

Castrol Magnatec C 0W-30 z unikalną technologią Dualock jest przeznaczony do silników kompatybilnych ze specyfikacją Fiat GS1 oraz DS1.

Castrol wprowadził na rynek nową formułę swojego renomowanego samochodowego środka smarnego Magnatec powstałą z myślą o szczególnych potrzebach silników kompatybilnych ze specyfikacją Fiat GS1 oraz DS1* w modelach takich jak Fiat Panda oraz Fiat 500, Jeep Compass i Jeep Renegade oraz Alfa Romeo Mito.

 

Castrol Magnatec 0W-30 GS1/DS1 wykorzystuje unikalną, opatentowaną technologię Dualock, która zapewnia silnikom samochodowym o 50% lepszą ochronę przed zużyciem przy rozruchu** i ponawianym uruchamianiu**.

 

Castrol Magnatec 0W-30 GS1/DS1 jest przeznaczony do stosowania we wszystkich pojazdach Fiata z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi, do których Fiat zaleca środki smarne 0W-30 o specyfikacji ACEA C2 lub starszej. Prezentowany nowy produkt to pierwszy olej silnikowy Castrol, który spełnia specyfikacje Fiat 9.55535-GS1 oraz Fiat 9.55535-DS1.

 

Castrol Magnatec przylega jak magnes do wrażliwych metalowych powierzchni i ruchomych części w silniku, chroniąc jednostkę napędową przy rozruchu. Unikalne molekuły w technologii Dualock wiążą się z innymi molekułami Magnatec, co zwiększa ochronę silnika przed zużyciem.

Nowa, zmodyfikowana formuła Magnatec przeznaczona jest do stosowania we wszystkich modelach Fiata z silnikami kompatybilnymi z GS1 i DS1. Nowy produkt dodatkowo umacnia wieloletnie związki marki Castrol z Fiatem, umożliwiając większej liczbie właścicieli samochodów korzystanie z doskonałej ochrony silnika zapewnianej przez Castrol Magnatec. Shailendra Gupte dyrektor ds. marketingu Castrol Europe

 

 

Aby dowiedzieć się więcej o asortymencie produktów Castrol Magnatec, w tym Castrol Magnatec 0W-30 GS1/DS1, wystarczy wejść na stronę: https://www.castrol.com/pl_pl/poland/home/car-engine-oil-and-fluids/engine-oils/engine-oil-brands/castrol-magnatec-brand/castrol-magnatec.html

 

* Castrol zachęca do zapoznania się ze specyfikacją produktu i instrukcją obsługi pojazdu.
** Pomyślnie przetestowany pod kątem limitu zużycia API SN w testach Sequence IVA oraz limitu zużycia ACEA w teście silnikowym OM646LA.

 

Źródło: Castrol

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).