Castrol wprowadza na rynek nowy olej Magnatec

Castrol wprowadza na rynek nowy olej Magnatec

Castrol Magnatec C 0W-30 z unikalną technologią Dualock jest przeznaczony do silników kompatybilnych ze specyfikacją Fiat GS1 oraz DS1.

Castrol wprowadził na rynek nową formułę swojego renomowanego samochodowego środka smarnego Magnatec powstałą z myślą o szczególnych potrzebach silników kompatybilnych ze specyfikacją Fiat GS1 oraz DS1* w modelach takich jak Fiat Panda oraz Fiat 500, Jeep Compass i Jeep Renegade oraz Alfa Romeo Mito.

 

Castrol Magnatec 0W-30 GS1/DS1 wykorzystuje unikalną, opatentowaną technologię Dualock, która zapewnia silnikom samochodowym o 50% lepszą ochronę przed zużyciem przy rozruchu** i ponawianym uruchamianiu**.

 

Castrol Magnatec 0W-30 GS1/DS1 jest przeznaczony do stosowania we wszystkich pojazdach Fiata z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi, do których Fiat zaleca środki smarne 0W-30 o specyfikacji ACEA C2 lub starszej. Prezentowany nowy produkt to pierwszy olej silnikowy Castrol, który spełnia specyfikacje Fiat 9.55535-GS1 oraz Fiat 9.55535-DS1.

 

Castrol Magnatec przylega jak magnes do wrażliwych metalowych powierzchni i ruchomych części w silniku, chroniąc jednostkę napędową przy rozruchu. Unikalne molekuły w technologii Dualock wiążą się z innymi molekułami Magnatec, co zwiększa ochronę silnika przed zużyciem.

Nowa, zmodyfikowana formuła Magnatec przeznaczona jest do stosowania we wszystkich modelach Fiata z silnikami kompatybilnymi z GS1 i DS1. Nowy produkt dodatkowo umacnia wieloletnie związki marki Castrol z Fiatem, umożliwiając większej liczbie właścicieli samochodów korzystanie z doskonałej ochrony silnika zapewnianej przez Castrol Magnatec.

dyrektor ds. marketingu Castrol Europe - Shailendra Gupte

 

 

Aby dowiedzieć się więcej o asortymencie produktów Castrol Magnatec, w tym Castrol Magnatec 0W-30 GS1/DS1, wystarczy wejść na stronę: https://www.castrol.com/pl_pl/poland/home/car-engine-oil-and-fluids/engine-oils/engine-oil-brands/castrol-magnatec-brand/castrol-magnatec.html

 

* Castrol zachęca do zapoznania się ze specyfikacją produktu i instrukcją obsługi pojazdu.
** Pomyślnie przetestowany pod kątem limitu zużycia API SN w testach Sequence IVA oraz limitu zużycia ACEA w teście silnikowym OM646LA.

 

Źródło: Castrol

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).