Castrol docenił polskich mechaników na Rajdzie Monte Carlo | MOTOFAKTOR

Castrol docenił polskich mechaników na Rajdzie Monte Carlo

person Adrian Januszkiewicz 26/01/2021

Nazwiska mechaników nominowanych w ramach "Miesiąca Mechanika" Castrol znalazły się na Fieście zespołu M-Sport.

Firma Castrol w szczególny sposób uhonorowała pracę i zaangażowanie mechaników oraz warsztatów z całej Polski podczas Rajdu Monte Carlo 2021, który odbył się w ubiegłym tygodniu. Wszystkie osoby oraz firmy nominowane w ramach obchodzonego niedawno „Miesiąca Mechanika” zostały wymienione na rajdówce zespołu M-Sport World Rally Team.

 

Kampania „Miesiąc Mechanika” powstała z inicjatywy firmy Castrol w celu zwrócenia uwagi na mechaników oraz niezależne serwisy, które nie przestały obsługiwać swoich społeczności pomimo pandemii. Firma Castrol poprosiła kierowców o nominowanie swoich ulubionych mechaników oraz serwisów w swoim kraju. Otrzymała ponad 2000 zgłoszeń z Polski, Hiszpanii, Niemiec i Wielkiej Brytanii.

Wkrótce udostępnione zostaną strony internetowe Castrol, na których nominowane osoby i firmy będą mogły się znaleźć na samochodzie rajdowym zespołu M-Sport.

Słyszeliśmy tak wiele inspirujących historii na temat poświęcenia mechaników w całym kraju. W ten sposób możemy wyrazić podziękowanie za ich pracę. To wspaniałe, że tak wielu klientów zechciało docenić mechaników, którzy wykonywali dodatkowy wysiłek w tych trudnych czasach. Dzięki współpracy z zespołem M-Sport Ford World Rally Championship możemy im przekazać bezcenne wyrazy uznania. Paul Miller kierownik ds. marketingu Castrol Europe

Polscy kierowcy przysłali firmie Castrol wiele pozytywnych relacji, pragnąc uhonorować lokalnych mechaników za wyjątkowy poziom obsługi klienta. Jeden z pracowników warsztatu został doceniony za wyjątkową etykę pracy: Mianuję pana Adama, ponieważ nie znam drugiej tak charyzmatycznej osoby z pasją do mechaniki. Jest zawsze pomocny oraz zawsze potrafi znaleźć przyczynę problemu i usunąć ją. Pan Adam jest bardzo serdeczny i uprzejmy oraz posiada rozległą wiedzę i doświadczenie, co można z łatwością zauważyć w wykonywanej przez niego pracy.

 

Nominujący doceniali doskonałą obsługę klienta: Niezawodny warsztat samochodowy. Doskonale szacuje zakres pracy oraz skutecznie zarządza wysyłką potrzebnych części, informując klienta o czasie oczekiwania oraz kosztach. Często oferuje samochód zastępczy, gdy twój pojazd jest serwisowany lub naprawiany. Uczciwe ceny i bardzo dobra obsługa klienta!.

Źródło: Castrol

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).