Bridgestone Turanza T005 doceniona w niezależnych testach | MOTOFAKTOR

Bridgestone Turanza T005 doceniona w niezależnych testach

person Adrian Januszkiewicz 16/04/2020

Opona Bridgestone Turanza T005 została wysoko oceniona w niezależnych testach opon za swoje parametry i właściwości na mokrej nawierzchni.

Opona Turanza T005 została przetestowana przez automobilklub ADAC oraz magazyny motoryzacyjne: “Auto Moto”; “Auto Motor i Sport” oraz “Motor”. W każdym z nich uzyskała wysokie noty.

 

ADAC zbadał opony letnie w rozmiarze 235/55 R17. Opona Turanza T005 zajęła drugie miejsce w zestawieniu i otrzymała najwyższą ocenę “dobra”. Niemiecki automobilklub wysoko ocenił jej przyczepność na suchej nawierzchni oraz bardzo niskie opory toczenia.

 

Podsumowanie wyników T005 w teście ADAC 2020:

 

  • bardzo zrównoważone parametry opony
  • wysokie oceny na suchej i mokrej nawierzchni
  • niskie zużycie paliwa

 

Miesięcznik “Auto Moto” sprawdził 20 różnych letnich opon w rozmiarze 225/50 R17. Mocne strony na suchej nawierzchni zapewniły Bridgestone Turanza T005 drugie miejsce wśród testowanych opon i ocenę “bardzo rekomendowana”.

 

Podsumowanie wyników T005 w teście “Auto Moto”:

 

  • bezpieczna na suchym torze
  • dobra przyczepność na mokrej drodze

 

Magazyn “Auto Motor i Sport” w swoim teście sprawdził, które opony sprawdzają się najlepiej w kompaktowych SUV-ach (rozmiar 215/55 R17). Bridgestone Turanza T005, uplasowała się na drugim miejscu podium z oceną “warta polecenia”.

 

Podsumowanie wyników T005 w teście “Auto Motor i Sport”:

 

  • bardzo dobre trzymanie poprzeczne
  • bezpieczna na mokrej nawierzchni
  • niski opór toczenia

 

Magazyn “Motor” na podstawie swojego testu uznał, że kierowcy szukający opon o najbardziej wszechstronnych parametrach powinni wybrać Bridgestone Turanza T005. Opona ta ma łączyć ze sobą bardzo dobrą przyczepność i niskie opory toczenia, co nie zdarza się często. Również w tym zestawieniu T005 zajęła drugie miejsce.

 

Podsumowanie wyników T005 w teście “Motor”:

 

  • bardzo dobre parametry na suchej i mokrej nawierzchni
  • niskie opory toczenia

 

Więcej informacji o oponie Turanza T005 jest dostępnych TUTAJ.

 

Źródło: Bridgestone

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).