Bridgestone ponownie obecny na targach CES | MOTOFAKTOR

Bridgestone ponownie obecny na targach CES

person Adrian Januszkiewicz 14/01/2021

Bridgestone powrócił na targi Consumer Electronics Show (CES), które w tym roku odbyły się wirtualnie w dniach 11-14 stycznia 2021 r.

W ramach wirtualnej wystawy firma Bridgestone zaprezentowała koncepcję Bridgestone World, interaktywnego miasta przyszłości napędzanego przez innowacje Bridgestone.

Aktywne, inteligentne i zintegrowane cyfrowo technologie mają kluczowe znaczenie dla naszego celu, jakim jest tworzenie nowej wartości dla społeczeństwa i klientów poprzez zrównoważoną mobilność i zaawansowane technologie. Chętnie podejmujemy również współprace z innymi innowatorami, aby wspólnie tworzyć lepszą przyszłość dla mobilności. Paolo Ferrari president & CEO, Bridgestone Americas, executive vice president i executive officer, Bridgestone Corporation

 

Bridgestone World, opracowany specjalnie na tegoroczny wirtualny format CES, pozwala użytkownikom zbadać, w jaki sposób produkty i usługi cyfrowe pomagają rozwiązywać problemy, poprawiają mobilność konsumentów i tworzą nową wartość dla społeczeństwa. Środowisko miejskie w jakim osadzona jest rzeczywistość Bridgestone World umożliwia użytkownikom zbadanie ewolucji firmy Bridgestone w kierunku high-tech, z wykorzystaniem technologii inteligentnych opon, zaawansowanej analizy danych i nowych modeli biznesowych. Bridgestone World pokazuje, w jaki sposób firma zmienia się, aby pomóc swoim klientom zarządzać pojazdami w bezpieczniejszy, inteligentniejszy, wydajniejszy i bardziej zrównoważony sposób.

 

Prezentacje na żywo oraz na żądanie prowadzone przez Bridgestone, pomogą zrozumieć strategie firmy w kwestii wykorzystania zrównoważonego systemu mobilności i zaawansowanych technologii. Uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w:

 

  • Wideo na żądanie “Wizja Mobilności Bridgestone” z Paolo Ferrari, president & CEO, Bridgestone Americas, executive vice president i executive officer, Bridgestone Corporation.
  • Wycieczce na żywo po Bridgestone World z Marią Dunn, director of strategic planning i corporate strategy, Bridgestone Americas – 12 stycznia 2021 r. o godzinie 10:15 czasu wschodniego.
    • Dyskusji na żywo: “Szansa w kryzysie – jak telematyka ewoluuje w celu optymalizacji mobilności”, z udziałem Raj Bajaja, vice president, Webfleet Solutions International i Bridgestone Mobility Solutions – 13 stycznia 2021 r. o godzinie 8:15 czasu wschodniego.

Innovation, Racing i Data

Bridgestone wziął również udział w panelu na żywo poświęconym Indy Autonomous Challenge (IAC), którego Bridgestone jest oficjalnym dostawcą opon. Panel odbył się 12 stycznia 2021 r. o 13:45 EST i dotyczył tematyki Innovation, Racing i Data, która skupiała się na przyszłości wyścigów, sportach motorowych i autonomicznych technologiach.

 

Źródło: Bridgestone

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).