Bridgestone Blizzak LM005 doceniony w prasie moto | MOTOFAKTOR

Bridgestone Blizzak LM005 doceniony w prasie moto

person Adrian Januszkiewicz 22/11/2019

Opona Bridgestone Blizzak LM005 otrzymała wysokie oceny w testach przeprowadzonych przez magazyny "Auto Motor i Sport" i "Auto Świat".

W prestiżowym teście magazynu „Auto Motor i Sport” opona Blizzak LM005 uplasowała się na drugim miejscu i otrzymała ocenę „Bardzo dobra”. Autorzy tego rankingu zwrócili uwagę na jej wyjątkowo krótką drogę hamowania na mokrej nawierzchni. Docenili też jej precyzję na zaśnieżonych i mokrych drogach oraz stabilność w trakcie szybkiego pokonywania zakrętów.

 

Tygodnik „Auto Świat” przyznał z kolei oponie Blizzak LM005 ocenę „Wzorowa”. Okazała się ona bezkonkurencyjna w hamowaniu na mokrej nawierzchni. Dodatkowo Bridgestone otrzymał od „Auto Bild” nagrodę „Producent roku, Zima 2019”. To wyróżnienie za doskonałe osiągi opony LM005 (a także wielosezonowej A005) we wszystkich testach w kategorii hamowania opublikowanych w tym sezonie przez ten niemiecki magazyn motoryzacyjny.

 

Źródło: Bridgestone Polska

 

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).